Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, kedd óta...

19 hetes vagyok, kedd óta folyamatosan keményedek, legalábbis azt hiszem. Nem tudom eldönteni, hogy keményedek egyáltalán? Lent.

Figyelt kérdés

Naponta többször érzem azt, hogy lent, az alhasam bekeményedik. De (majd még figyelgetem) ott.

Most ezek méhösszehúzódások (keményedések) vagy a baba kúszik le olyan mélyre. (bocsi, a hülye kérdésért)


Nem szeretném túl aggódni, de ez már néha sok, hogy folyamatosan lent bekeményedik. Ha dolgozom, ha az autóban vagyok, ha fekszem.


Egyébként érzem már a babát, :)


Köszönöm szépen a válaszokat?


2010. okt. 16. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
19 hetesen ezek nem természetesek,mielőbb keresd fel a dokid.
2010. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A keményedésnek nem az a lényege, hogy olyankor az egész has kemény? Nekem csak az alhasam.

Vagy csak próbálom magam nyugtatgatni?


Szedek MagneB6-t.

Abból mennyi a maximum, amennyit szedhetek?

MagneB6 extrát szedek

2010. okt. 16. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos keményedésnek tűnik. 19 hetesen ez még nagyon korai,menj el orvoshoz és mond el neki is, majd ő meghatározza a magneB6 adagját is.


Minden jót!

2010. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Alhasi görcseid is vannak??Ha igen,akkor nő a méhed,én a 12.héttől görcsöltem,nem volt semmi bajom,kihúztam 35.hétig.(10.hós kisember anyukája)

Nem lesz semmi baj,ne idegeskedj!!

2010. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Nincsenek görcseim.

Szedem továbbra is a magnéziumot és pihenek. :)

2010. okt. 16. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokat keményedett a hasam emiatt feküdtem is egy hónapot kórházban, és igen, az egész méhem bekeményedett, mint egy focilabda. De én a helyedben gyorsan meglátogatnám az orvost, mert nem tudhatod, van-e valami gond. Legfeljebb megnyugszol, hogy minden ok. Én nem görcsöltem egyáltalán 19 hetesen, és szerintem nem is normális, ha állandóan görcsölget a hasad.
2010. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nekem nem görcsölget a hasam. Csak keményedik. Voltam dokinál és minden rendben, nem találta keménynek a hasam.

Azt mondta, valószínűleg a baba mozog és akkor ott bekeményedik.


Hát nem tudom...

2010. okt. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!