Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés mikor szivárog a...

Milyen érzés mikor szivárog a magzatvíz? Mit kell érezni? Valamint milyen érzés mikor egyértelműen elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés

2023. szept. 10. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megállíthatatlanul folyik valami
2023. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egybe elfolyt. Nagyobb mennyiség, nem tudod visszatartani vagy elállítani, mint a pisit. Ha elfolyik, utána folyamatosan folyik apránként.
2023. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem éjfélkor pukkant egyet a hasam. Felültem,és mint a filmeken,elkezdett ömleni belőlem. Elázott az ágy,a szőnyeg, a borjúszőr a padlón,tulajdonképpen minden. Megállíthatatlanul folyt. Azt hittem,ilyen csak a hollywood-i filmekben van.


Felhívtuk a mentőket,hogy mi legyen. Azt mondták, hogy feküdjek le,jönnek értem.


Órák múlva még a kórházban is folyt.

2023. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem reggel 7-kor elment a nyákdugó, de nem foglalkoztam vele, mert ez még nem jelent sokat, mivel még 37 hetes voltam.

Viszont egész nap folydogált "valami", délután 1-kor már az 5. betétet cseréltem, ekkor felhívtam egy eü-s ismerőst, ő azt mondta, szerinte lassan menjünk be a kórházba.

Este 7 körül mentünk be, 10-kor kezdődtek a fájások, másnap 8-ra szültem.

2023. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én felálltam a kórházban az ágyról és csak azt vettem észre , hogy vizes a nadrágom és körülöttem minden

Semmit nem éreztem, előtte se szivárgott , pedig akkora már kb 30 órája vajúdtam.

De ha jól emlékszem pár órára csináltak még egy repesztést, de ott már csak feküdni tudtam, mert megkaptam az epidurált, erre nem emlékszem már pontoson, túl fáradt voltam

2023. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen folyás pisi hasonló, pukkanás érzése. El folyt a vized.?
2023. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszokat, már meg is született a kisfiam! ❤️
2023. okt. 15. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!