Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos lehetek abban, hogy...

Biztos lehetek abban, hogy lány? A doki (mivel a rendelőben a 4 ill a 3 d-s fej is elromlott az uh-on így 2d-vel csinálta a 18 hetes uh-t) azt mondta lány! De hát alig lehetett látni!

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

a doki azért jóval gyakorlottabb.


ha alig látsz valamit akkor lány ha van mit nézni akkor fiú!.


ha nem bizol meg benne menj vissza egy két hét múlva -amikor megjavitják az uh-t - vagy menjetek el egy fizetős uh-ra


- jobban jöttök ki mintha vesztek egy halom rószaszin kisruhát... és mégis fiú lesz.

2010. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, attól még az orvos látja. Bár ezt a 2d-t nem értem, akkor csak állóképeket csinált? Az van 2 dimenzióban ugyanis. MIndegy, attól még ő biztos látja. DE szerintem is menj vissza még egyszer, hogy láthasd te is.
2010. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez milyen ultrahang volt, hogy fejet kellett cserélni? Hüvelyi? És 18 hetesen csinálta? Hihetetlen...

Egyébként szerintem lehet tévedés is. Tesómnak is lányt mondtak ilyenkor (hasi 2d uh) és 20 valahány hetesen derült ki, hogy kisfiú.

2010. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a 19hetes 2d-n mondták, hogy kislány. Majd 23 hetesen a 3D-n, majd amikor megszületett :)

Amúgy a doki is azt mondja, csak akkor biztos, ha már kint van!

2010. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne légy benne olyan biztos, Az én fiam is lány volt a 24. hétig, pedig főorvos nézte kétszer is UH-on.

De kívánom, hogy az legyenb, amit szeretnél. :_)

2010. okt. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

18 hetesen meg lehet látni szépen, hogy fiú-e vagy kislány. Nálam mindhárom babám ultrahangja itthon van, és amikor kapcsoltak 3ról 2 dimenzióba meg vissza. Remekül lehet látni. Ha gyakorlott a szem ami nézi egyből meglátja. Legalábbis most legutoljára csak bekapcsolta a gépet, és már kérdezte is, hogy mondhatja-e én is 18 hetes voltam.

Mégy úgyis még pár ultrahangra, ahol jobban megnézik, de a kisfiúknak látszik a kis heréjük is, nomeg a kiskuki, a lánykáknál, meg csak kis vonal látszik, ami a szeméremajak.

2010. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!