Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zöld teákat lehet inni terhess...

Zöld teákat lehet inni terhesség alatt? 12+5 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Van egy két gyógynövény tea amit nem javasolnak, de a zöldteákat ihatod nyugodtan.


23 hetes Km

2010. okt. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, sőt! jobb is mint a fekete tea, mert nincs benne koffein. nem tudom, hogy tudod-e de ugyanarról a növényről van szó, csak a fekete teát pörkölik.
2010. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Azért bizonytalanodtam el mert itt is olvastam meg máshol, hogy nem ajánlott mert koffeines az is (ezt én sem értem) meg kihajtja az ásványi anyagokat stb és hogy szoptatás alatt sem ajánlott.

Nem filteres hanem teafüves teám van.

2010. okt. 18. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak mértékkel,mondjuk kétnaponta 1 csésze.Tudom,mert nagy teás vagyok,és rohadtul szenvedek,hogy egy csomó kedvenc teámat nem ihatom.Amit tuti lehet,az a Milford,és Teekanne teák,ezek koffeinmentesek,a többi pl.Pickwick ízesített fekete tea.Gyógyteáknál is vigyázni kell,de sok iható.Szóval zöldet ne,pedig imádom én is.Itthon van,aztán nem issza senki :(
2010. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ZÖLDTEÁT NEM LEHET INNI! (sajnos)
2010. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem? Indokolnád?
2010. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A teaimádó vagyok,én úgy tudom,azért nem,mert erősen vízhajtó,és kimossa a szervezetből az ásványi anyagokat ami terhességnél nem szerencsés.Hasonlóan a csalánlevélhez.
2010. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vaok:egyébként nekem az is eszembe jutott,hogy a japánok eg szinte csak zöld teát isznak,nem gondolom h terhességnél ne innák...érdekes...elgondolkodtató...
2010. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
napi egy bögrétől semmi bajunk nem lesz.
2010. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!