Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetnek ikrek ezek alapján?

Lehetnek ikrek ezek alapján?

Figyelt kérdés
Szóval ma vagyok 7hetes kereken, már egy hete eszembe jutott és álmodtam is egy olyat, ami ikerterhessegre utal. Tudom nem sokan hisznek az álmok valóra válásában, nekem már nagyon sok álmom valóra vált, illetve a jelentésük inkább. Amikor teszteltem akkor voltam 4 h 6 napos kb erős pozitív teszt volt, amit utána csináltam az is erős pozitív teszt. Az álmomban egy főtt tojás kettévált és megettem. Nem szeretem a főt tojást, illetve a terhességet is meg álmodtam amikor meg nem tudtam róla. Koszonom a valaszokat

2023. okt. 5. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Igen, ezek alapján minden kétséget kizáróan ikrek lesznek. Az egyiknek 4 karja lesz, a másiknak kék bőre.
2023. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
11 -es . nem lehet kèk a bőre. Tojàst evett. Sàrga lesz.
2023. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vajon miért nem az ezotéria kategóriában tetted fel? Ha már egyszer létezik ilyen kategória.


Egyébként vannak ikrek a családodban?

2023. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

#9-es!


Ezzel az ördöggel?


[link]


[link]



Ha igen, megírnád mit vacsoráztál vagy fogyasztottál előtte?

Én is kipróbálnám, természetesen szigorúan tudományos érdeklődésből.

2023. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
...vagy az állatok kategóriában, ha már alom a kulcsszó 😅😅😅
2023. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

14 pontosan vele.

A sorozatot fogyasztottam sokáig,semmi mást 🤣

Megnéztem a hat évadot egy hét alatt.szoval nem csodálkozom,hogy az ördöggel álmodozok mostanában 🤣🤣

2023. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
42%
4+6 nál gond lenne ha nem lenneverős 2 csík a teszten, nekem 3+6 nál is az volt 1 gyerek lett belőle
2023. okt. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!