Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek! Megnyugtatnátok?...

Nagyon félek! Megnyugtatnátok? Missed ab műtétem lesz.

Figyelt kérdés
Ugye nem történhet semmi baj? Ismertek olyant, akinek nem sikerült a műtét? És egyáltalán, mi baj történhet?
2010. okt. 18. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ugy tudom, ez elhalt magzat a méhben jellegű műtét lesz. Feltétlenül meg kell csinálna, mert hullamérgezést is kaphat az illető. Ne félj! Én látatlanul is szurkolok érted. Szomszédomnak volt ilyen műtétje, még jó hogy idejében észrevették, ez a legfontosabb.
2010. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
volt! nekem nem sikerült de nem kellett újra csinálni a mütétet hála istennek hanem kiürültem elég sokára a vérzésekkel.ne ijedj meg
2010. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 8 hetesen elhalt az első babánk.

A műtét sikerült, de utána begyulladt a méhem és újra meg kellett ismételni, nehogy összenövés legyen, mert akkor nem lehet baba.

Arra figyelj, ha 2-3 nap múlva fáj és kezdesz lázasodni rossz a közérzeted, akkor menj vissza és nézzenek meg, lehet. hogy vaklárma, de fő a biztonság.

Szerencsénk volt nem lett semmi szövödmény, azóta lett 2 ikerfiunk .

2010. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kettő is volt, mindkettőnél minden rendben volt, nem volt semmi komplikáció közben sem és utána sem. Nagyon sajnálom. :(
2010. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
48%

Szia

Én leszek a következő rossz példa. Sajnálom, hogy szinte csak ilyen válaszokat kapsz, de ne ijedj meg, ez egy rutinműtét, és nagyon kevés %-ban történik hiba.

Nekem a küretkanállal átlyukasztotta az orvos a méhemet. 1,5 centis vágás lett,ami miatt fel kellett nyitni a hasamat hogy össze tudják varrni, és megnézni, nem-e sértette meg más belső szervemet. A hasamat a császár helyén nyitották fel újból, és a felépülés is legalább annyi ideig tartott. De ez nagyon-nagyon ritka.

Ne aggódj, nem lesz semmi baj!

2010. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 missedem volt már,nem volt egyszer sem komplikáció!

Azt,hogy mi baj történhetett senki sem tudja.

Nagyon szurkolok neked,hogy minden rendben legyen és őszintén sajnálom!

2010. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. héten volt, semmi gond nem volt. Utána elég sokáig fájdogált a hasam, még 3 héttel utána is, ezért egy kör antibiotikumot szedtem a biztonság kedvéért. Ez márciusban volt, most pedig 18 hetes terhes vagyok! Nyugodj meg, semmi gond nem lesz, nagyon-nagyon ritkán van komplikáció és ha van, azt is ellátják. Sajnálom, nagyon hogy ez történt, de hidd el, hogy nagyon beteg lett volna a baba.
2010. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ma már vákummal csinálják a műtétet, nem kanállal. Sokkal nehezebb megsérteni a méh falát. Nekem is volt 9 hetesen sajnos, és a pszichés feldolgozása sokkal nehezebb, mint a fizikai. Manapság az esetek 99,9%-ában nincs komplikáció. Antibiotikumot én is kaptam, de csak azért, hogy véletlenül se legyen baj. Sajnálom, hogy át kell élned! Viszont lebegjen a szemed előtt, hogy hamarosan ismét kismama leszel! Egyébként szerintem a nők nagy százaléka egyszer élete során elvetél. Ha nagy lenne a komplikációk száma, akkor annyi kismama sem lenne utána! Szóval nyugalom. A fizikai részével semmi gond nem lesz!!!! A lelkit pedig egy újabb terhesség gyógyítani fogja!

3 éves anyukája és 34 hetes km!

2010. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy volt sajnos nekem is, hét hetesen, de nem volt fizikailag semmi probláma, hamar terhes lettem utána.

Sajnálom, sok erőt kívánok!

2010. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom, hogy Ti is átestetek ezen.

A babákhoz gratulálok.

2010. okt. 18. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!