Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok savval mit lehet tenni?

Sok savval mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nekem nincs reggeli rosszulletem, hanem inkabb ilyen delutan 4 utan jon ram. Nem kivanom a hust, a husos eteleket. Viszont a gyumolcsleveleket igen, de pl tegnap is megittam egy kicsi multi italt es fel ora mulva az egesz napi kajam kijott, gondolom a sav miatt. 😕 nektek volt tipikus dolog amitol hanytatok?

2023. okt. 8. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél nagyon küzdöttem a savval.(alapban refluxos voltam) Nekem az nem ilyen volt.

Éhgyomorra savat hánytam, sokszor iszonyúan fájt a gyomrom.

Nekem irt rá gyógyszert a doki, mert a rennie és társai semmit nem értek.


Második terhességemnél hánytam sokat. A hiedelemmel ellentetben nem reggel, hanem délután, este. Csirkehúst egyáltalan nem tudtam megenni, undorodtam tőle.

2023. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom. Alapbol ha megeszek barmit, utana olyan erzesem van mintha egy lovat ettem volna meg. Delutan meg mar oklendezek. Multkor mar attol oklendeztem a boltban hogy kivettem a husit a pultbol… a fozesrol ne is beszeljunk😕
2023. okt. 8. 08:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A reggeli rosszullét nem csak reggel lehet. Első gyerekkel reggel hánytam, másodikkal egész nap, harmadikkal délután -este. Ki kell tapasztalni. Ha délután vagy rosszul és megteheted, vásárolj és főzz reggel.
2023. okt. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Írass fel LUDEA- át a dokival!Ha az nincs,kb meghaltam volna a savtol.
2023. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Én igaz, hogy nem hányok, de olyan savam van, hogy marja a torkomat. Kb bármit eszek, savat csinál és hozzá úgy fáj a gyomrom, hogy csak tekergek, a legtöbb étkezés így végződik. Főleg az a bajom, hogy egyik nap semmi bajom valamitől, másnap kicsinál :/


A védőnő azt mondta, hogy tej helyett joghurttal próbáljam csillapítani, de nem vált be, csak a tej. A sós keksztől is intett, de az valamennyire leviszi, főleg ha iszok hozzá tejet.


Sose voltam refluxos, nem tudom, miért ilyen erős ez most.

2023. okt. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem amit a kérdező leírt, semmi köze a savhoz. Tipik terhes rosszullet. Annyi, hogy neki nem reggel, hanem este van.

Ezért felesleges gyógyszereket ajánlgatni, mert nektek az volt a bajotok. Neki nem.

2023. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező hány hetes terhes vagy? Nekem a 6-14 hét között volt ez brutálisam amint kibontottam a húst hogy főzök elkapott a hányinger, semmilyen ételszagot nem tudtam elviselni.Ami segített az az almalé volt jégkockákkal.Meg a hideg citromos víz.Na most ha savat érzel a citrom lehet erre nem a legjobb.
2023. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most 8 hetes vagyok. En is ra vagyok allva mindenre ami jeges es hideg. Most a Calippo a kedvencem😂 csak mar nem tudom mit egyek. A husos dolgok kilove, a tojas “szagatol” is ki vagyok, gyumolcsoket kivanom de azok meg savasak… Elnek en egesz eletembe Pomber macin de nem hiszem hogy a gyereknek jot tenne😅😕
2023. okt. 8. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Kóla, ropi, keksz vagy a Rennie gyógyszer hátha segít neked.
2023. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
2 héten át alig ettem fött kaját a 6. és a 7.hétben mindentől rosszul voltam.Csipszen, vajaskenyeren meg ropin éltem.Nyugi semmi baj nem lesz.
2023. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!