Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüdőérlelő injekciónál meddig...

Tüdőérlelő injekciónál meddig tartanak bent?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem stabilizálódik a helyzet, ami miatt kaptad.

Hisz tüdőrlelőt akkor kapsz, ha fennáll a koraszülés esélye.

Ha nem szülsz meg és nincs gond, kiengednek.

Ha van gond, nem engednek.

Én 4 napot voltam bent miután kaptam. Vaklárma volt, kiengedtek.

2023. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az októl függ ami miatt kell.

Én egy hetet voltam benn a kórházban, de nem indult be a szülés szerencsére, a problémám megoldódott így mehettem.

2023. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg nincs baj. Ha baj van szülésig, ha nincsen baj akkor az ínyekcio után 2 nap múlva mehetsz haza.
2023. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Változó, mostanában egyik kórházas csoportban olvastam hogy van akinek beadják és mehet haza ,mert nincs hely az osztályon. Szóval ha csak emiatt kell bemenned, lehet haza is engednek.
2023. okt. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nálam is szóba jött már, úgyhogy jó, hogy ki írtad ezt a kérdést, köszi 😊 Tehát ha zárt a méhszáj, de teljesen fedi a lepény, akkor ha nincs görcs és vérzés, beadják és kb. 2 nap múlva kiengednek? Én ha kapok, akkor a 34.hét körül. Ki engednek még akkor is, ha nincs baj?
2023. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

5, akkor miért adnák be? Nem fizsó, hogy csak úgy a semmire szúrogassák. Nem is kellemes. Mellékhatásai is vannak.

Csak indokolt esetben kell.

2023. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os. Elővigyázatosságból. Placenta Praevia Totalis. Olvass utána 😉 Nem a semmire kapnám.
2023. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

7, nem kell utana olvasnom, éppenséggel az első terhességemnél az volt és nem volt oka tüdőérlelőnek. 38. héten szültem.

Másodikkal kaptam, de nem emiatt.

2023. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak az orvosunk nem volt ugyanaz nagy valószínűséggel. De nem szeretném offolni a kérdést, mert nem az enyém. Örülök, hogy ebben a témában is lehet informálódni.
2023. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, én is previas vagyok, többször volt miatta verzesem, haematomám, aznap ahogy betöltöttem a 24 hetet, már adták is a Tüdőérlelőt elovigyazatossagbol. Szerencsés vagy ha 38 ig kihúztad mert legtöbb kórházi protokoll szerint a 36. Hétig ki kell venniük a babát.
jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!