Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. Terhességem alatt cukorbete...

2. Terhességem alatt cukorbetegségem volt, most a 3. terhesség alatt automatikusan kell tartani a diétát?

Figyelt kérdés
Nagyon friss még a dolog, 5.hét. Az előző terhesség és a mostani között 8 év telt el, a szülés után teljesen elmúlt a cukorbetegség.
2023. okt. 23. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell a diétát tartani, mert kiujulhat. Valakinek szülés után elmúlik, a terhességi cukorbetegség. Nem biztos, hogy újra cukros leszel.
2023. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is az voltam. Nekem azt javasolták, hogy a szabályokra ételeknél figyeljek, napi 5-6 evés legyen de nem kellett volna számolgatnom, viszont nem mértem jó vc értékeket így már 6 hetesen tartottam a 160 grammos diétát. De tényleg van, aki megússza többedik babával.


Nekem első szülésem után jó volt a terhelésem, de nem néztek inzulint. 2. szülésem után igen, cukrok azok nagyszerűek, inzulinok magasak voltak, az éhgyomrit levéve mindegyik. Szóval nálam terhességen kívül sincs/volt minden rendben.

2023. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!