Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek dr. Varsányi...

Mi a véleményetek dr. Varsányi Antalról?

Figyelt kérdés

Ha valaki ismeri őt, elmondaná nekem, milyen orvos is ő? Milyen a terhesgondozáson, a szülésen (a Szent Imrében lehet szülni vele), és hogy mennyi nála a vizit, és a szülés?

Második babámmal vagyok terhes, és az elsőnél nagyon rossz orvost választottam, viszont drága volt (100e a szülés)

Ha valakinek nagyon jó dokija volt, elérhető áron, szívesen venném, ha leírnátok.


2010. okt. 19. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nála kezdtem a terhesgondozást. 3 alkalommal szinte 40 ezret otthagytam nála. Egy vizsgálat 8000, egy Uh 3000, egy kenet 3000, és ezt minden egyes rendelésén eljátszotta velem.Már az első alkalommal jelezte, hogy a szülés 80000 lesz majd, de erre majd később visszatérünk.Amúgy barátságos, normális orvos.Kedves, viszonylag még figyelmes is.Van saját UH gépe, kulturált a rendelője is, de sajnos eléggé pénznyelő. :( A labort, amit kiírt, a tb nem támogatja, toxo vizsgálat 7500, rubeola 4500 meg ilyenek.Még azt is megmondta, melyik laborban, kit keressek a vérvétel miatt, majd a korom miatt (28 vagyok) ajánlotta a Down kór szűrést.Természetesen ehhez is volt egy ismerőse egy nagyon menő klinikán, ahol kedvező áron 28000-ért meg is lett volna az egyébként máshol 15000 Ft-os vizsgálat. Na ennél a pontnál kerestem egy új orvost. Most az I. sz. Nőgyógyászati Klinikára járok a Baross utcába, és teljesen meg vagyok elégedve Dr. Silhavy Mihállyal.Nem mond árat, annyit adsz, amennyit érzel.Barátságos, alapos,vicces.Nem akartalak elbizonytalanítani a Varsányitól, csak a tapasztalataimat osztottam meg.
2010. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, nos, nagyjából erre számítottam, úgyhogy másik orvoshoz járok, dr. Versényi Tibor a neve. Abszolút nem a pénz dominálja, és nála emberségesebb orvossal még nem találkoztam. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2010. nov. 4. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!