Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen erős feszülés az...

32 hetesen erős feszülés az egész hasban?

Figyelt kérdés
Pár napja erősen feszül a hasam, más is így van/volt? Ez eltart a végéig mostmár? Voltam nőgyógyásznál, a babával minden rendben.

2023. nov. 9. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi és milyen magnéziumot szedsz?


Ha pedig nem az izomtól van, akkor lehet a babát kifeszíti magát és azt érzed. :)


Magnerotot vagy Magnesii Citrit ajánlom, ezek jól felszívódásúak, én 30. héttől Magnerotból napi 5-öt szedek és így nincsenek feszüléseim.

2023. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Magneb6 napi 3x1et szedek.
2023. nov. 10. 07:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt én is szedtem az elején, de a dokim mondta, hogy nem hasznosul és szedjek helyette Magnerotot. Egy dobozzal szerintem próbáld ki. De mondom simán lehet, hogy a babó is úgy fekszik, hogy ellentart a szalagjaidak. ☺️
2023. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet a baba is, meg nem használ a magnéziumod.
2023. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!