Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszakai néhány másodperces...

Éjszakai néhány másodperces erős görcs?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első terhességem, fogalmam sincs még, hogy mi, miért történik.

Most vagyok applikáció szerint 6+0. Éjszaka arra keltem, hogy erős görcsöm van, pár másodpercig tartott. Utána egész éjszaka semmi tünet. Majd reggel arra keltem, hogy rohannom kell a mosdóba mert összecsinálom magam (már bocsánat 😀)

Amit tudni kell: pisilés közben és után is fájdogál a hasam, plusz székrekedésem van mióta terhes vagyok és nagy wc-nél is görcsöl a hasam.

De ettől az erős görcsöléstől megijedtem és azóta pedig szúrkál a hasam alja/oldala. Semmi vérzés, semmi barnázás nincs igaz, Utrogestant kell szednem, lehet emiatt?

Hétfőn beszélek a dokival de addig szerintetek érdemes bemenni az ügyeletre ezzel? Vagy ez normálisnak számít?

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!


2023. nov. 11. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Na várj: Azzal mennél ÜGYELETRE, hogy az éjszaka volt egy pár másodperces görcsöd és azóta sincs SEMMI bajod?!

Kérlek, most olvasd fel magadnak a válaszomat kétszer, hagosan...

2023. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy éjszaka volt az erős görcsöm és azóta is fáj a hasam, szúr/nyilal kb mindenhol, amit írtam is.

Nyilván nem azzal a pár másodperces görccsel mennék, ami már elmúlt, hanem ami azóta is tart.

Ezért kérdeztem, hogy ezzel érdemes-e elmenni vagy hülyének néznének ott is, mint te? :D

2023. nov. 11. 11:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Növekszik a méh, nyúlnak a méhet tartó szalagok, az, hogy fájdogál, teljesen normális. A görcsök ellen meg szedjél magnéziumot.


Az, hogy fájdogál a hasad, amúgy sem sürgősségi eset, pláne nem koraterhességben. Igen, ott is annak néznének, mivel ha Gyakori helyett a Google-re szántál volna 2 percet, rögtön megkaptad volna a kétségedre a választ...

2023. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ha el akar menni sem tudják vissza tartani a kórházban hiaba rohannál. Szekrekedesre meg sok magnézium. Magnesolv igen hatásos,lágyítja a szekletet így könnyebb lesz.vagy valami helyileg ható szekletlazító szirup is jó lehet.
2023. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerinted nem kerestem rá? Hát ezaz, ezzel kelek, ezzel fekszem. Honlapokat, gyakorit bújok azóta, mióta pozitív lett a tesztem, hogy megpróbáljam megérteni, mi miért történik most.

Csak igazából egy kicsit parázok, hogy majdhogynem egyből sikerült teherbe esnem, első terhességem is és ugye a doki is mondta, hogy még nem gratulál mert első terhességnél nagyobb az esélye a vetélésre.

Pedig tudom, hogy nemtudnék ellene semmit sem tenni.

Na de tényleg köszönöm a választ, akkor inkább veszek be magnéziumot, pihenek és feleslegesen nem parázok.

2023. nov. 11. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Pihenni kell, semmi mást nem tudsz tenni. Meg nől a méhed, nyúlnak a szalagok kora terhesen. Ez normális.
2023. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Huh... "Szerinted nem kerestem rá? Hát ezaz, ezzel kelek, ezzel fekszem. Honlapokat, gyakorit bújok azóta, mióta pozitív lett a tesztem, hogy megpróbáljam megérteni, mi miért történik most." Az nagyon jó, ha próbálsz tájékozódni a témában, de ha valóban ezzel kelsz, ezzel fekszel, az nagggggyon beteges, sürgősen foglald le magad valami mással...


"Csak igazából egy kicsit parázok, hogy majdhogynem egyből sikerült teherbe esnem, első terhességem is és ugye a doki is mondta, hogy még nem gratulál mert első terhességnél nagyobb az esélye a vetélésre."

No ácsi. Egyrészt nem, első terhességnél sem nagyobb az esély a terhességre. Másrészt meg ma vagy 6+0 és már voltál dokinál???? Hát akkor pl. azért nem gratulált, mert kb. SEMMIT nem láthatott, nem hogy terhességet megállapítson.


Tényleg jó szándékkal írom: higgadj le és foglald el magad mással, mert így be fogsz kattanni, és a bekattant nők nagyobb eséllyel maradnak magukra is.

2023. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden szavad igaz 7es
2023. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!