Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint szeded/s...

Melyik terhesvitamint szeded/szedted és miért?

Figyelt kérdés

Nem győzködést vagy vitát szeretnék szítani, lepontozást sem akarok, pusztán kíváncsi vagyok. :)

Én a Dr. Herz Baba-Mama Vital Komplexet szedem, mert 1-es TSH alatt nem ajánlja a jódot az endokrinológus és szerintem ennek jó az ár-érték aránya, ugyanaz az aktív folát van benne, mint a Femibionban. Előző babával 1,7-es TSH-val a Ladeevit Extrát szedtem a jól hasznosuló folát-, vas- és DHA tartalma miatt.



2023. nov. 11. 17:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
14%
Egyiket sem, mert fiú vagyok.
2023. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Első babával a Trimesztert szedtem, abból van jódmentes. Másodikkal a Dr.Ceizel vitamint.
2023. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes nézeteket vall az endokrinológus. A magzatnak kell a jód, minden terhesnek kell szedni. Ez alól csak egy kivétel van: az aktív Basedow kór, de azzal meg alapból nem nagyon javasolt teherbe esni.
2023. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%

Semmilyen "kész vitamint" nem szedek csak azokat amikre szükségünk van mert nem akarok hatalmas babát szülni /császároztatni 4-5kiló körül mert hosszútávon sem a babának sem nekem nem lesz jó ,ha ő egy 3hónaposnak megfelelő testben születik meg és az én szervezetem sem tud helyreállni magától a vitamin többlet miatt.

Biztos van aki máshogy látja. 🙂

Kalcium,C+D vitamin ,szerves vas,Magnézium és B vitamin amiket szedek.

2023. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

4# A nagy vitamintöbblet mellett 3 kg se volt a lányom. Pedig mellette ettem is változatosan, stb. :D Ez az elmélet hülyeség.


Kérdező, az elsőnél Trimesztert szedtem, most a másodiknál Czeizel vitamint.

2023. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Femibion. Az orvosom ezt ajánlotta.
2023. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Trimeszter prémium. Az oka, hogy az egyetlen jódmentes vitamin a piacon, ami szójamentes is.
2023. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
DM-es Jutavit. Itt sokan írtak róla jókat és nem olyan túlárazott, mint a többi. Aztán valaki küldött egy kérdésnél egy összehasonlító táblázatot és a legjobb volt. Szóval ár-érték arányban nagyon megéri. Én mondjuk sose voltam az a fizessünk a logóért típus. Egyelőre sajnos, nem vagyok terhes, majd ha aktuális lesz, labor után lehet, hogy újratervezek, de egyelőre jók az értékeim ezen a fronton. (Jódmentes.)
2023. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Na megjött az okos kommentelő aki szerint ha babavitamint szedsz nagy óriási babád fog születni..Semmi köze a kettőnek egymáshoz az ugye megvan? Szimplán genetika az egész..
2023. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Dm, czeizel, jutavit, femibion, gravida mind jó várandós vitamin
2023. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!