Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van Bp-en olyan labor, ahol...

Van Bp-en olyan labor, ahol ingyen (TAJ kártyára) csinálják a toxoplazmózis tesztet?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is ingyen, de legalább nem túl dárgán? Eddig 7500 Ft-ról hallottam, a Margit kórházba járok, ők egy olyan laborral vannak kapcsolatban, ahol ennyibe kerül. :( Ott mondta az egyik orvos, hogy nézzek utána, hátha van olyan labor, ahol kevésbé drága...
2010. okt. 19. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nekem az sztk-s orvosom kiírta és ingyen megcsinálták az sztk-ban. Sőt benne volt még a rubeola és a bárányhimlő is. (XXII: kerület)
2010. okt. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztk-ban a nődoki kéri, és ingyen megcsinálják.

Én sem az sztk-ba járok, de a háziorvos tanácsára bementem, kértem a beutalót (klinikára járok, ott nem végzik csak az afp vizsgálatot vérből, így kérték, hogy a helyileg illetékes sztk-ba menjek megcsináltatni), ennyi.

Toxoplazma, rubeola, herpesz, cmv, ebből ők a cmv-t és a toxot tudták megcsinálni, de levették a másik kettőhöz is a vért, a beutalóval el kellett vinnem az ÁNTSZ-be, és megcsinálták ingyen.

2010. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most vették le az ÁEK-ben az afp-vel együtt a vért hozzá. Már az első nagy vérvételnél is levették, csak valamit elkavartak a citológián, ismételni kellett.
2010. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor én is az sztk-ban fogok próbálkozni egy beutalóért.
2010. okt. 20. 15:36
 5/7 Kriszti86 válasza:
A magánklinikákon kívül mindenhol ingyen kell,hogy csinálják.
2010. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kriszti, sajnos a gyakorlat más.

II. női klinikán Pesten pl. 2000ft darabja.

2010. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maszek doki írta a beutalómat, levették a vért, aztán csak sorban jöttek a csekkek a toxora, a rubeolára és még a fene tudja mire nem. Kiakadtam, mert úgy tudtam, ezek Tb által támogatott vizsgálatok. Elmentem az I. sz. Nőgyógyiba a Baross utcába, egy tüneményes orvos kiírt minden labort újra, és azóta már az AFP-hez is ott vették le a vért tök ingyen. Csak a maszek dokik miatt kell fizetni a laborokért. Ha sztk-n írják ki, és ott is veszik le a labort, akkor minden ingyenes.
2010. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!