Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs fogadott dokim, és...

Ha nincs fogadott dokim, és nem fordul be a baba akkor mi lesz? Kényszeríthetnek arra hogy így szüljem meg a picit? Vagy az épp ügyeletes orvos fog megcsászározni?

Figyelt kérdés
Még csak 28hetesek vagyunk, de félek hogy nem fog befordulni, és tudni szeretném hogy akkor mire számítsak?
2010. okt. 20. 10:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem hogy kényszeríthetne e arra hogy így szüljem meg mert itt olvastam már többször hogy faros fekvésű babát is természetes úton szültek...
2010. okt. 20. 10:09
 2/15 anonim ***** válasza:

még bőven megfordulhat...


igen a kérdésedre a válasz ha olyan ügyeletest fogsz ki aki le tudja vezetni a faros szülést is - idősebbek gyakorlottabbak - akkor szülhetsz ha fiatal akkor ált. császár lesz de ez nem ilyen egyértelmü sok minden lehet ami még a császár mellett szól.


majd akkor elválik.

2010. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van még ideje befordulni

Igazából a faros baba megszülése se nehezebb mint a fejvégűé

2010. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha rossz a helyzet, akkor az ügyeletes is megcsászároz, csak nem biztos, hogy annyit fognak veled foglalkozni. Én elég sokáig vajúdtam, de mellettem volt a dokim szinte végig, viszont a többi szobában lévő kismamákhoz csak néha-néha ment be az ügyeletes. Persze kórház, doki válogatja.

Amúgy ne készülj egyből faros szülésre, nekem a 34. héten fordult be és első baba!

2010. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne ijesztgesd :)

Amikor én szültem az ügyeletes orvosnál szülő kismama talán még több figyelmet is kaptak mint én :S

2010. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak kicsit félek nem a szülés nehézsége miatt hanem a baba miatt.Hogy a faros szülésnél több komplikáció lehet...
2010. okt. 20. 10:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából most kezdem bánni hogy nem fogadtam dokit, mindenki ezt tanácsolta a családban, de én ugy gondoltam hogy azt a pénzt inkább a picire költöm, talán rossz döntés volt..
2010. okt. 20. 10:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Túlaggódod az egészet.
2010. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is még bőven megfordulhat, de te is segíthetsz neki. PL: póckold fel a feneked és így feküdj amíg bírod, vagy amíg kapsz levegőt. Mozgasd a picit a pocakodban a kezeddel úgy mintha ringatnád (ne félj tőle csak bátran, ez egyáltalán nem fáj neki, sőt van olyan baba kifejezetten szereti a poci mozgatást) így hátha kibillen a buksija és megfordul. Persze a kommunikálás is sokat segíthet, beszéld meg a dolgokat vele így te is megnyugszol. Még van időtök, van akinek a szülés előtt nemsokkal fordult meg. Ne aggódj, minden renben lesz vagy így, vagy úgy .
2010. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindkétszer ügyeletes dokinál szültem és nem volt semmi gond. Ha leszmég babám akkor is így fogok tenni. Én is úgy voltam vele, inkább a babára költöm a pénzt. Orvosok válogatják, ki milyen. Van akivel a fogadott dokija se sokat törődik, míg máshol az ügyeletes is folyton ott van. :) Szóval ezért ne aggódj! A babának meg még bőven van ideje befordulni, azon se rágd magad. Légy nyugodt! Beszélgess sokat az aprósággal és készülj nyugodtan, idegeskedés és rossz gondolatok nélkül a szülésre. Hamegnyugtat fogadj szülésznőt. Igazából ők azok akik szinte végig veled vannak a szülőszobába, a dokik csak vizsgálnak, illetve konkrétan a szülésnél vannak jelen. Kellemes babavárást és gyors és szép szülést!
2010. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!