Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik jobb a terhesség alatt...

Melyik jobb a terhesség alatt az Elevit vagy a Béres Gravida?

Figyelt kérdés
Azt hallottam az Elevitöl többet híznak.Én Elevitet szedek az elejétöl,16.hétben vagyok és már 4kg-t híztam.Ez már soknak számít?
2009. jan. 3. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Gravida vált be, én is kb a 16. hétig szedtem elevitet, de állandóan hánytam tőle, már a szagától és látványától is rosszul voltam. Ezért váltottam. nem hiszem hogy az elevittől hízol, minden terhes vitaminban körübelül ugyanazok az összetevők vannak. A gravidában + van még jód ha jól tudom.

Üdv: 30 hetes

2009. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én hipp natalt szedek, ami 98%ban termeszetes.
2009. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szedtem mind a kettőt, de nekem a gravida vált be:)

Szívesen áttérnék rá, de nem akarom kidobni az elevitet :) drága ahhoz.

2009. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a Femibion nevű vitamint szedtem, mert az orvosom is azt javasolta. Kicsit drágább, mert 3300 Ft, de állítólag az a legjobb.

Boldog babavárást !

2009. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk nehezen jött össze a baba, és így jó pár hónapig Elevitet szedtem, és híztam is és gyomorpanaszaim is voltak. Aztán mikor teherbe estem akkor váltottam a Gravidára, és így hogy este szedem semmi panaszom sincs,és a 39.héten mindössze 6 kg van rajtam,és nem vagyok nagy súlyú, 59 kg-val kezdtem.Boldog Babavárást!
2009. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az előző terhességemnél elevitet szedtem és most is azt szedek a lányom 2 és fél éves a pocaklakó 23-hetes igazából abba sem hagytam mert elég sokáig szopizott a lányom és én a szoptatás alatt is szedtem. Nekem bevált, semmi bajom nem volt vele és nem is hiztam sokat.

Gabi

2009. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Gravidát szedek, az elejétől, mert a párom összehasonlította a két vitamint és a Gravidában több minden van. Valamint én Fejér megyei vagyok és azt mondta a védőnőm, hogy ez egy jódszegény vidék és a Gravidában az is van.
2009. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. jan. 4. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!