Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha nagyon kellemetlen ez a...

Néha nagyon kellemetlen ez a szívdobogás érzés. Pedig a 12.heti EKG-n teljesen jó volt minden?

Figyelt kérdés

Mondjuk akkor még nem is volt ez a "tünet". Viszont a második trimesztertől van és most vagyok 31 hetes és ha front jön , általában előjön ez és nagyon kellemetlen. Gondoltam már rá, hogy kérek még egy EKG-t, hogy mi lehet ez, de ha említettem a védőnőnek, hogy van ez a dolog, mindig mondja, hogy ez csak rosszabb lesz ahogy halad előre a terhesség. Meg más kismamáknàl is hallottam ezt és a vérnyomásom is és a pulzusom is jó ilyenkor is mikor ezt érzem.

Ti voltatok így?


2023. dec. 8. 21:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a hasznos választ 🙂. Nekem alapból nagy a hasam már (sajna sok a magzatvíz), szóval én nem vettem észre ,hogy ilyen dolgok után nőne a hasam. Nekem inkább a frontok hozzák elő ezeket a tüneteket, bár én nem terhesen is nagyon frontérzékeny voltam, ahogy a kislányom is a pocakban, mert meg van gajdulva, ha front jön, majdnek az oldalamon mászik ki kb úgy szét rúg 😄. Szóval így belegondolva ma is, hogy hozzánk újra jött a hó, nem vagyok jól, és belegondolva ezzel tudom összefüggésbe hozni.

Aki hasonlóan van, annak kitartást, akik meg már túl vannak rajta, na őket nagyon irigylem 🙂.

2023. dec. 9. 12:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!