Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ovulációs tesztet használt...

Aki ovulációs tesztet használt, annak a pozitív LH teszt után mikor lett pozitív a terhességi tesztje?

Figyelt kérdés

dec. 10. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázat itt nem akkor van ovuláció amikor a teszted pozitív..Egyik nap pozitív másnap negatív és az azutáni nap kezdődik a dpo1 azaz a luteális szakasz. Dpo9en ( azaz 11 nappal a pozitív teszt után)lett pozitív a terhességi tesztem de 10 napos volt a luteálisom..
dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy csak utána van ovuláció.


Igazából azért írtam így ki a kérdést, mert csak azoknak a válasza érdekel, akik valamilyen objektív módon követték a ciklusukat és nem csak "nagyjából tudják" mikor ovuláltak. Egy nap is rengeteget számít ha valaki korán tesztel.

Köszönöm a válaszod 1-es! :)

dec. 10. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Dpo8
dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért válaszoltam mert tűpontosan figyeltem az ovumat hónapokon keresztül ovuteszttel( amúgy sose tudtam mikor ovulálok ) mindenki aztmondta h 28 napos ciklusnál biztos a 14.nap van ovuláció.Aha a 18.nap volt vagy abban a hónapban amikor megfogant a babám akkor a 21.ciklusnap ovuláltam. Attól függ egyébként hogy a kérdésedre egy teljes választ adjak, hogy hány napos a lutelisod.Ha 12 napos akkor a 10 dpo tól tesztelhetsz. Ha 14 napos várd ki mindenképp a dpo12-t a terhességi teszt elvégzéséhez.
dec. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

9dpotól tesztelhetsz, nekem 15 a luteálisom és 9dpon általában + volt 2x 8dpon is. Ez azt jelenti, hogy + ovu teszt után 9-10 nap már mutatta a teszt.

Mindegy milyen hosszú a luteális a beágyazódástól és attól függ hogy hogy termelődik a hcg.

Nem 1 teszten vagyok túl, így ez nálam tapasztalat, de ez az én szervezeten, lehet a tiéd teljesen máshogy működik

dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pozitiv teszt utan a 11. napra. Hamarabb nem teszteltem, mert volt mar elotte egy kemiai terhessegem, es nagyon szarul esett amikor megis megjott.
dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pozitív LH teszt után 13 nappal már szép pozitív volt, de előtte nem mertem tesztelni, mert féltem, hogy csalódok, viszont nemtudom mennyire játszhatott közre az erősen pozitiv tesztnél az hogy hármas ikrek 😅🤭
dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hűha hetes.Hogyan ért benneteket ez a hír hogy hármas ikreket vársz? Egyébként gratula🥰
dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mikor 6 hetesen mentem az orvoshoz, és 3 kis pöttyöcske volt a képernyőn már sejtettem, hogy itt valami van 😅 aztán mikor megkérdezte, hogy voltak e ikrek a családban, akkor már tudtam hogy na basszus ez kemény menet lesz 😅. Még jó hogy a párom nem jött be velem az első ultrahangra, mert szerintem ott esett volna össze. Mikor végeztem, és rámnézett hogy na mi? Csak mutattam a kezemen, hogy 3. Hazafelé lepottyant a lépcsőn, szegénykém kicsit bepánikolt, nem mellesleg én is. Viszont a 10.ik hétre sajnos csak egy babuci maradt velünk, lehet mert borzasztó sokat idegeskedtem családi gondok miatt, valamiért így kellett lennie. Viszont ő megkapja azt a szeretetet amit a 2 kisangyalkánknak adtunk volna 🙂🥰
dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!