Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesség, sok orgazmus?

10 hetes terhesség, sok orgazmus?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben:nem tiltott el a doki a szextől,sem a munkától,eddig szerencsére minden rendben van.Kb.heti 3 szex van,viszont annyira fel vagyok húzva,hogy kb.napi 2 szex lenne az elegendő számomra,de nem merem/merjük.Éjszaka sorozatos orgazmusaim vannak,iszonyatosan élvezem az orális szexet (pedig régebben inkább csak adni szerettem)viszont féltem a babát,nem baj ez?Túl sok mindent sajnos nem tudok kezdeni vele.Tanács?Tapasztalat?
2010. okt. 21. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%

Egy egészséges terhességnél nem árt.

Jó huncutkodást!

2010. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kérlek csak normális kommentet...
2010. okt. 21. 15:22
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de biztos ez?
2010. okt. 21. 15:23
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

Hallottam már ezt is, azt is.

MIndenestre orvosilag megközelítve: az orgazmus vérbőséget okoz, ami -ha nem tapad elég erősen a magzat- kilökést indíthat el. Ez az első 12 hétben okozhat gondot ugyebár.

Szóval erre is igaz: arany középút! Lehet, csak óvatosan.

2010. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nyugi, semmi bajotok nem lesz! majd szól a doki, ha úgy látja, hogy veszélyes. nálunk pl. még a végén is mondta, hogy szexeljünk, mert a legeslegvégén a terhességnek szülésbeindító hatása van (addig nem!)
2010. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

most mi a baj azzal amit irtam


"normális kommentet...."

2010. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jaj semmi,nem láttam még akkor hogy írtál...nem neked szántam,csak féltem nehogy bunkó kommenteket kapjak.
2010. okt. 21. 15:32
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

ja jó mert a huncutkodás igazán kedveskedésből irtam.


az a lényeg hogy ha alkalmaztok bármit amit a hüvelybe kell tenni - müvégtag, hüv.golyó, gésagolyó ilyesmi- azt le kell fertőtleniteni használat elött mert fertőzést okozhat.

2010. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Reméltem egy kicsit csillapodok terhesség alatt,és nem hogy még erősebb lesz ez.Furcsa.
2010. okt. 21. 16:03
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Inkább most éljétek ki magatokat később már a kicsi dönti el hogy mikor a hol lehet a változatosság kulcsa.


egyébként elirtam mert nem müVÉGtag-ot akartam irni hanem mühimtagot mindegy nem vagyok perverz és levágtad a lényeget.


Tök jó hogy szégyenérzet nélkül leirtad mert kevesek tudják csak megtenni és szerintem akik válaszoltak sem frigidek.


Egészséges babát és sok örömöt kivánok!!!!

2010. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!