Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes várandós vagyok,...

10 hetes várandós vagyok, kinek milyen érzések jelentek meg eddig az időszakig? Érzelmi és testi szinten is.

Figyelt kérdés
Az eleje óta érzek a hasamban rengeteg fura érzést, ez minden nap velem van. Nem görcs, de nem is kellemes érzés. Néha minimális fájdalom, szúró nyomó érzés. Ez az első terhességem, így nem tudom mi a normális. És azt sem tudom, hogy a mindennapi érzések normálisak-e. Voltam ultrahangon látszik hüvelyin és hasi uh-n is. Van szívverése is, mégsem tudom mi a normális és bármit bárhol olvasok nem találok erről semmi konkrétumot, ezért szeretném a tapasztalatokat meghallgatni.

dec. 18. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, én még nem tartok ott☹️Most járok a 6.hétben. Semmi komoly tünetem nincs, vannak napok, amikor szinte nulla. Mármint hasfájás is alig. Például a mai is ilyen. Szerencsére most pont hányingerem lett, aminek nagyon örülök. Idén már volt egy vetélésem. Orvosnál még nem jártam, az a terv, hogy a 2 ünnep között megyek. Csináltattam viszont 2 béta hcg-t. Az 2.nagyon kiugrott, ami nem tudom, mit jelent, mert attól féltem, hogy nem fog eléggé emelkedni, vagy semennyire, a másik végletre nem voltam felkészülve 🤣 A héten nézetek még egyet. Még nem élem bele magam semmibe, egyelőre el se hiszem.
dec. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
6. hetben vagyok en is. 2 unnep kozt megyek en is orvoshoz. A melleim fajnak folyamatosan, nem akar mulni, illetve neha fent van a savam, de mas tunetem meg nincs.
dec. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 10 hetes 3napos várandós vagyok ikrekkel. 😁

Velünk minden rendben.

A babók most 10hetesen 37mm és 34mm voltak.

2 petéjű ikrek.

Január 4-én megyünk az Istenhegyire.

dec. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan a terhességem végét járom, de visszaemlékezve nem volt semmilyen hasfájdalmam, semmi tünet azon kívül hogy hánytam mint a kutya.
dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Annika2 ***** válasza:

Szia!

Én 7+2 napos várandós vagyok. Azon kívül, hogy alig bírok valamit megenni, és minden íztől, illattól (még attól is, ha ilyenekre gondolok) hányingerem van és minimálisan fel vagyok puffadva, jól vagyok. Az orvos rendben talált eddig mindent. Szerintem azok is normális tünetek, amiket írtál. Szívből drukkolok, hogy minden rendben legyen! Boldog babavárást!

dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek jó babavárást☺️
dec. 19. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyúlnak a méhszalagjaid és nő a méhed, azt érzed. Terhrsségben minden normális, ami nem görcs és nem vérzés, ezt egy barátnőm mondta.
dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!