Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen szivároghat a...

18 hetesen szivároghat a magzatvíz? Ha igen, akkor nagy baj van?

Figyelt kérdés
most vettem észre, hogy átázott a bugyim. lehet, hogy csak vizes folyás, de a frász jön rám. más probléma, pl görcs nincs.
2010. okt. 22. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

édeskés illata van?

rózsaszin?


ha igen akkor magzatviz..


és sajnos ilyen korai terhességben nem marad életben a baba úgyértem nem küzdenek érte.


de ne gondoljunk a legrosszabbra igy egyből. ha folytatódik a bő folyás v. intenzivebbé válik menj el az ügyeletre.

2010. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a magzatvíz színtelen, szagtalan!!!!!!!

nem folyás ez inkább?

2010. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem érzek különösebb szagot, színe sincs. várok még fél-egy órát, hogy mi lesz.
2010. okt. 22. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
állj fel és nézd, hogy csurog-e a combodon esetleg. jobbat nem tudok.
2010. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom
2010. okt. 22. 10:07
 6/9 A kérdező kommentje:

talán nem lesz gond, de még jelentkezem később.

közben olvastam, hogy lakmuszpapírral meg lehet állapítani, hogy mi folyik. ha lúgos, akkor lehet magzatvíz, vagy fertőzés miatt. azért írtam le, hátha később hasznos lesz másnak

2010. okt. 22. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, tényleg!

átmehetnél a védőnőhöz...ha közel van

vagy pedig a gyógyszertárban vegyél lakmuszt.

2010. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére úgy tűnik vaklárma, mert megszáradt és nincs utánpótlás. :) Köszönöm, hogy segítettetek
2010. okt. 22. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia én is 18 hetes vagyok, és a terhesség eleje óta folyton rámjön a frász olyan iramban tud jönni a folyás néha, nem minden nap, de hetente egyszer kétszer van ilyen, hogy sok jön hirtelen, én inkább attól szoktam félni, hogy vér, de nem az, és utána vége is lesz. Szerencsére! :) Szóval nem vagy egyedül! Ezt olvastam máshol is, hogy terhesség alatt több a folyás, de azt hittem, hogy csak a legelején lesz, de még mindig vissza-vissza tér. Nem baj, természetes dolog úgy látszik.
2010. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!