Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés orgazmustól?

Vérzés orgazmustól?

Figyelt kérdés
Aki vérzett az orgazmustól terhesen,annak mikor múlt el?Mármint az hogy már nem vérzik tőle?Szex nem történt,a terhesség eleje óta,viszont orgazmustól véreztem a 10. És a 13.héten is.Darabos vérzés volt.1-2óráig tartott kb. aztán el is múlt..Nem minden orgazmustól vérzek,de ennél a kettőnél véreztem.A 13.heti vérzés óta,nem volt orgazmus.Nem is merném.Most már 17hetes vagyok,a baba jól van,de félek,nyilván nem fogok szexelni,de akár álmomban is lehet orgazmusom és félek egy újabb vérzéstől.Messze még a 40.hét..Volt aki így volt?Elmúlt neki valamikor?
jan. 1. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem normális, simán lehet, hogy el is vetélsz. Menj ügyeletre és az orvosod úgyis elő fogja írni, hogy veszélyeztetett vagy, tilos lesz a szex szülésig. :/
jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem normális dolog, 11 hetes vagyok, ugyanúgy szexelünk, sose véreztem utána
jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze elvetélek 17 hetesen ,úgy hogy már nem is vérzek.Minek menjek az ügyeletre?Semmi bajom.Látom sikerült értelmezni a leírtakat..Kb. Semmit nem értettél meg belőle :D szexelni meg idáig sem szexeltem,az orgazmusról érdeklődtem..
jan. 1. 21:47
 4/10 A kérdező kommentje:
BOCSI,DE NEM AZT KÉRDEZTEM HOGY NORMÁLIS-E.Hát nem hiszem el 😅😅
jan. 1. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Na jó. Akkor válaszolok a kérdésedre is. Tökmindegy kinek hogy volt, a te tested más és nem lesz neked ettől jobb vagy rosszabb, hogy a Julipuli124 nicknéven futó csajnak volt e vérzése és elmúlt-e! Szívesen.


Beszélj az orvosoddal!

jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Én egyetlen egyszer vettem észre egy vércsíkot szex és orgazmus után a bugyimon, kb a 32.héten.

Szerintem ezt a kérdést a dokinak kéne feltenned.. talán kellett volna progeszteront szedni

jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Mit mondott az orvos,amikor ez történt? Gondolom befektettek az első ilyennél,főleg darabos vérzés esetén. Mit javasolt otthonra? Progeszteront,semmit nem kaptál? Reméljük nem lesz álmodban.
jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
7# Ja,a másik,gondolom veszélyeztetett lettél és tilos a szex,orgazmus a végéig.
jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem szexszelni akar, csak fél. Terhesen nekem is volt hogy álmomban volt orgazmusom, na a kérdés is ez.


Kérdező sajnos ezt senki nem tudja hogy a te szervezeted hogy reagálna most az orgazmusra, én csak görcsöltem tőle, de baj nem lett indítani kellett betöltött 40 hét után.

jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utrogestant a 7.hét óta szedtem pecsételés miatt.Nem ,nem fektettek be.Mire beértem addigra elmúlt a vérzés vagy csak nagyon kevés volt.Szexet tiltották,de az orgazmusról nem esett szó.Köszi utolsó ☺️
jan. 2. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!