Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napos késésnél halvány teszt?

3 napos késésnél halvány teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Három napja késik és ilyen halvány a teszt.

Az első teszt tegnap délután (1 órával azelőtt pisiltem) Facelle 10es

A második ma reggeli predictor


[link]


[link]


Csináltam elsején 25ös x-epilt az is pozitív volt halványan de egyértelműen.

Van okom aggódni?

Vagy még ezután fog majd erősödni a csík?



jan. 3. 06:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
7es vagyok, nagyon szívesen :) Én lassan a 12. hétbe lépek, azt már megtanultam ha bármit kiírsz lesz olyan aki odaírja a negatív tapasztalatát (neki ilyen volt a kémiai, elhalt a baba, neki így kezdődött a vetélése, stb...), amitől csak mégjobban beparázol. Szóval fogadd el, hogy ez egy szép pozitív teszt és irány a doki, én 3 napos késésnél 2 hét múlva kaptam időpontot, akkor már volt szívhang. Egyébként 1 x-epil tesztet csináltam, ott se volt ugyanolyan erős a tesztcsík mint a kontrol, de egyértelmű volt teljesen
jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt.

Nem szeretnék korán orvoshoz menni. Szóval 2 hét múlva tervezek.

jan. 3. 08:10
 13/21 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es írhatok esetleg egy privát üzenetet itt neked? Köszönöm kedvességed!
jan. 3. 08:12
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem halvány...

Nekem progi hiány miatt korán kellett elkezdenem tesztelni, tudok mutatni valóban halvány tesztet....

Az x epillel pedig óvatosan...nehezen sötétedik.

jan. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14-es köszönöm szépen a tapasztalatodat!
jan. 3. 08:21
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, írj nyugodtan :) Amúgy a 2 hét múlva teljesen jó, én magánba járok, heti egyszer rendel, szóval nála célszerű mindig időben kérni :)
jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16-os írtam neked! ☺️
jan. 3. 08:31
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem halvány, nekem sokkal halványabb volt ilyenkor, 25-ös ki se mutatta volna, mégis terhes voltam. Szerintem mostmár engedd el ezt a 2 naponta tesztelést, mert egy ponton túl nem lesz látványos erősödés, sőt semmilyen és csak fölöslegesen bepánikolsz. Ha nagyon paragép vagy, inkább csinálj 2 hcg vérvételt 2-3 nap különbséggel. Annak több értelme van. A vizeletteszt nem hcg mérésre való.
jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 18-as a hasznos hozzászólást! Megfogadom a tanácsokat és nem parázok tovább.
jan. 3. 13:04
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez nem halvány,nekem is ilyen volt a pozitív tesztem.
jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!