Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a cukor érték a 36.heti...

Ez a cukor érték a 36.heti labornàl jónak számít, úgy hogy ettem a vérvétel előtt?

Figyelt kérdés

Két napja volt a vérvétel és előtte ettem cukormentes joghurtot meg kettő cukormentes túrórudit (mert marha éhes voltam és nem tudom, hogy éhgyomorra kellett-e volna menni, vagy sem, mert senki nem mondta).

Szóval 5,7lett a cukor a véremben és a felső határ 6,1. Most kell aggódnom a terhességi cukor miatt, vagy ez így, hogy ettem is előtte, normális?



jan. 13. 13:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja a vizeletemben minden negatív volt, se acetont, se cukrot nem találtak benne.
jan. 13. 13:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az éhgyomori cukor értéke kell, hogy 6,1 alatt legyen, te pedig nem éhgyomorra voltál, felesleges nézned az irányértéket.
jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Meg a hülye is tudja,hogy semmilyen vérvétel előtt nem eszünk semmit...

Szolj az orvosnak,hogy ismételje meg,mert ettél előtte.

jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a 36hetesen nem is néznek cukrot és éhgyomorral sem kell menni 🤨
jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha cukrot néznek mindig éhgyomorra kell menni különben értékelhetetlen az eredmény.
jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindig benne van a vérvételnel hogy a cukrot is nézik. Legalábbis nálunk.
jan. 13. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Mindig éhgyomorra kell menni. Mondjuk tök mindegy, ha ilyen zabálás után ennyi a cukrod, akkor nyilván nem vagy cukorbeteg.
jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Így nincs értelme, mert nem éhgyomorra mentél, az pedig éhgyomri referencia.
jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden nagylaborra éhgyomorra kell menni, én ezt már 16 évesen is tudtam. Ahova nem kell, ott írják.
jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod,mivel ettél és így is belefér az értékbe

De legközelebb vérvétel elött 12 órával nem szabad enni

jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!