Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a terhesség...

Normális, hogy a terhesség vége felé sokszor fáj a gyomrom, fájnak az ízületeim?

Figyelt kérdés

Egy ideje tapasztalom ezt a két tünetet, bár gyomorsavra szedek orvos által felírt gyógyszert, mégis vannak éjszakák, mikor arra kelek, hogy nem az igazi valami. Hát az ízületek még valami szörnyű, főleg csípő, derék tájon tudom nagyon "elfeküdni". És akkor egész nap fáj kb. Ha front jön akkor pluszban még erős szeméremcsonti fájdalmam is van.

Jövő hét végén megyek terhesgondozásra, és nyilván megemlítem az orvosnak ezeket, bár nem hiszem, hogy így a végén már bármit tud tenni.

Ti is voltatok így a végéhez közeledve?


jan. 20. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális minden amit írtál. Az ízületi fájdalom pedig azért van, mert a tested készül a szülésre és emiatt ellazítja az ízületeket. Ez nyilván csípő derék tájon fontos, hogy a szülést megkönnyítse. Ilyenkor a végén már tényleg terhes a várandósság, semmit se tudsz tenni ellene, ahogy megszülsz javulni fog a helyzet.
jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reménykedem benne én is, mert minden napra jut már egy egy új fájdalmas dolog.
jan. 20. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A terhesség során az ízületek fellazulnak, hogy a baba majd át tudja préselni magát a medencén. Sajnos az ehhez szükséges hormonok nemcsak ott hatnak, hanem minden ízületben.

Amúgy nem véletlenül "terhesség". Csak a politikus széplelkek akarják letagadni, hogy ez (is) egy k...va nehéz időszak a nőknek.

jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!