Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12 hetes ultrahangon nem...

A 12 hetes ultrahangon nem tudták megmondani a baba nemét. Szerintetek érdemes elmenni 14 hetesen babamozira? Tudom, hogy ilyenkor még nem készülnek szép képek. A neme miatt mennék.

Figyelt kérdés

jan. 21. 22:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem úgy fekszik ott sem tudják megmondani. Persze kopróbálhatod, de ha takarja magát vagy elfprdul nem tudják megmondani. Ez türelemjáték. Nekünk a 12 hetesen megmondták csak mert széttárta a lábait lászott minden.
jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha úgy fordul vagy éppen takarja magát, akkor mindegy, ki vizsgál. A kisfiam a 20. hétig felhúzta a sarkait maga alá, lehetett próbálkozni, egyszerűen így volt neki kényelmes. Csinálhattam bármit, a magándokim nagyon türelmes is volt, de hiába fordultam erre-arra, csak még jobban összehúzta magát. A 20. heti genetikain meg egyenesen villantott a fiatalember.

Értem, hogy kíváncsi vagy, de legyél türelemmel. Ennél sokkal fontosabb az egészsége.

jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12 vagyok esetleg egy pár falat csokit dobj be vizsgálat előtt 20 perccel, attól fel szoktak élénkülni és akkor hátha úgy mozdul, hogy sikerül meglesni!
jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy miért olyan fontos, hogy már most tudjad? Lehet mondanak valamit, de 1 hónap múlva mást látnak. Sokszor fordul elő. Ha meg így van, akkor felesleges pénzkidobás. Nekem a genetikain mondták, hogy kislány, de azt is hozzátette a doki, hogy ezt ne vegyem tutira, ő olyan 65-70 %-ra mondja csak. Pedig az Istenhegyiben voltunk. Ismerősömnek majdnem a 30. hétig fiút mondtak, csomó mindent beszerzett kék színben, aztán az volt a szerencséje, hogy kicserélték, mert mondták, hogy mégis lány. Magánorvos pénzért se fog több ideig vizsgálni, azért ott is kivannak adva az időpontok. Próbáld kivárni
jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Képzeld el én úgy jártam hogy se a magán dokim, se a kötelező kórházi ultrahangon nem tudták megmondani a nemét... 24 hetesen mentem el babamozira ott tudták megmondani hogy kislany, és még jó hogy elmentem mert a két hete voltam 32 hetesen kórházba ultrahangon és megint nem tudta megmondani hogy lány vagy fiú mert úgy fekszik hogy takarja magát... 😀
jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fix, hogy a következő ultrahangon megtudja mondani, mert nem biztos hogy úgy fekszik a baba. Sőt, egy friss példa: ismerősöm áprilisra van kiírva, és eddig mindig azt mondták, hogy lánya lesz, most megváltozott a dolog, kiderült hogy fiú.

Aztán van olyan kismama is a környezetembe, aki 15 hetes, és elment babamozira, pontosan amiatt, mert olcsóbb, mintha nőgyógyászhoz ment volna, és a gyereknek egyértelműen kiderült, hogy kukac van a lába között.

jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mi azért mentünk el 14 hetesen babamozira, mert a férjem még egyszer sem látta a babát, és már nagyon kíváncsi volt rá, ott mondták meg, hogy 100% kisfiú. (3 pöttyből.. :D mi nem értettük,de bíztunk benne) Az első genetikain nem mondtak semmit, a 18. heti genetikain azt mondták, hogy talán lány, de ki tudja.. Aztán voltunk még egy babamozin a 28. hét körül, ott már láttuk mi is amit kellett.

Végül holnap lesz 1 éves a nagyfiú.

jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Medicoverben van 25ezért olyan vérteszt, ami csak a nemét mondja meg. Az biztosabb, mint a babamozi, ami még nem is túl nagy élmény 14 hetesen.
jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Tényleg? Linkelnéd?
jan. 22. 15:44
 20/22 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket, volt, de már nincs náluk ilyen.
jan. 22. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!