Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm 2 napja teszt tegnap negatív volt ma már nem teszteltem. Mellém fáj megakarjonni érzés. A mensim mindig pontos ha nem akkor inkább hamarabb jön meg ,. Megszakitasos módszerel védekeztünk edigg sose volt probléma . De volt egy alkalom ahol megszakítás után újra szexeltunk lehetséges ez vagy hülyeség?

jan. 28. 20:37
 1/9 A kérdező kommentje:
És nagyon puffadok leginkább este több a szellentes
jan. 28. 20:38
 2/9 anonim válasza:
68%
Igazából, jártunk így az én barátnőmmel is, volt amikor 10 napot késett de bem lett twrhes, viszont ha ti tényleg a megszakításban bíztok és úgy utána jón a következő menet akkor elég nagy esélyt adtatok a gyereknek. Még amíg nem késő menj el nőgyógyászhoz, mert akkor még talán ha beüt a krakk akkor segít az esemény utáni, de ha késő akkor az már macerásabb.
jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gorcsolget a hasam lehet csak pár nap késés lessz . A tegnapi tesztem full negatív volt
jan. 28. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszakítás nem védekezés.
jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ez esetben igazat adok a 4.-nek

(2.vagyok)

jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Várj pár napot, és tesztelj újra ha nem jön meg addig sem. És vagy fogadd el, hogy a megszakításos módszernek sokkal rosszabb a Pearl indexe, mint az óvszernek vagy a fogamzásgátlónak, vagy védekezzetek rendesen (megszakításos módszer annak ajánlott, ahol már nem baj, ha becsúszik a gyerek).
jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 4 éve megszakításos “védekezéssel” estem teherbe. Akkor voltunk együtt először és utoljára gumi nélkül.
jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasgörcs lehet terhesség alatt is. Nekem a 10 hétig úgy görcsölt mintha megakarna jönni, szóval erre nem alapoznék mint tünet. Inkább írd azt, hogy nem védekeztetek, mert ezt nemlehet annak nevezni. A kérdésedre a válasz, hogy igen simán terherbeeshettél. Csinálj még egy tesztet azért, lehet később fogant meg vagy ilyenkor szoktak még vérből HCG-t nézni ami biztosabb mint a teszt. Amúgy hány napja történt? Hány naposak a ciklusaid?
jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Megszakítással nem védekeztek.....
jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!