Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul érzem magam ezek...

Rosszul érzem magam ezek miatt a dolgok miatt. Jogosan?

Figyelt kérdés
Nehéz terhességem van (egy hét múlva császár) és már alig várom, hogy vége legyen. Már nagyon nehéz minden, egyáltalán nem élvezem ezt az állapotot. Szeretném ha már megszületne a baba és végre vége lenne ennek az egésznek. Rossz ember vagyok emiatt, vagy más is van így ezzel?

jan. 30. 23:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nevezik terhességnek. Egy idő után valóban nagyon terhes tud lenni
jan. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én az egészet végig hántam. Az első trineszterben majdnem 2 hetente vittek hórházba egx hétre mert a víz se maradt meg. Folyton elájultam. A felénél már zokogva mondta. Hogy nem akarom ezt az egészet kurvára elegem van. Miután a bordám is kirúgta olyan gyorsavam volt hogy nem csak hánytam de aludni se tudtam már számoltam a napokat. Sokszor kiakadtam hogy kinek kell nem kel ez a "hülye" gyerek csináljunk valamit mert nem megy tovább. Nem érzem magam rossz anyának elviselhetetlen időszak volt. A fiam nagyon szeretem a szülést röhögve megcsináltam kb.
jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Akkor 12-es nem lehetett neked sem könnyű. Mondjuk nekem ezek a fajta rosszullétek kimaradtak, de voltak más félék.
jan. 31. 08:02
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek van akinek az van. A lényeg hogy sajnos nem mindenki szerencsés mint pl a barátnőm aki hiperaktív terhesen semmi baja ugrál össze vissza jobban van mint volt, kivirágzott.

De muszáj tűrni mindjárt vége számold nyugodtan a napokat nem leszel te ettől rossz anya nem a terhességet a picit kell majd szeretni ❤️ kitartást!!

jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ez van*
jan. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes vagyok es mar most varom, hogy vege legyen. Soha eletemben nem voltam ennyire rosszul, heteken keresztul. Augusztus kozepen szulok, szerintem juliusra mar teljesen elegem lesz a terhessegbol, gyanitom megint kifogjuk a kellemes 40 fokokat.
jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig nem értettem, h lehet várni a szülést, mert nekem nagyon ijesztő volt. Aztán nekem is eljött az az állapot, hogy istenem, mikor lesz már..? :) szerintem mindenki így van vele.
jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz.A várandósság vége,még gondtalan terhesség esetén sem sétagalopp.Én mindent tudtam végig csinálni,mozogtam,túráztam,tényleg nem volt semmi bajom,kivéve az aranyérmet,ami a 35.héttől vissza sem húzódott,nem tudtak semmit tenni vele, ezért aztán alig vártam,hogy szüljek már,és elmúljon.41.héten szültem.Gondolhatod,hogy hányszor gondoltam arra,hogy mikor lesz már vége.
jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
*aranyeret
jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Hát kitartást annak ,akinek még a java hátravan. És köszi a megértő szavakat azoknak, akik értenek és nem ítélkeznek. Így azért én is jobban érzem magam, mert körülöttem sok kismama itt is jön megy, tesz vesz, tele van energiával, én meg sírni tudnék ha a boltba el kell mennem, mert olyan vagyok mint az őszi légy. De már csak pár nap 🙏.
jan. 31. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!