Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég nehezen kapok levegőt...

Elég nehezen kapok levegőt éjszaka, ha fekszem. Nem korai ez még ilyenkor?

Figyelt kérdés
Olyan mintha nyomná valami/valaki :) a mellkasomat, és mintha gombóc lenne a torkomban. Pár napja érzem ezt,és nehezen tudok így elaludni. Reggelre érdekes módon sokkal jobb a helyzet. Most léptünk a 27. hétbe. Azt hittem ilyen tünetek később jelentkeznek majd. Tapasztalatok? Ötletek, hogy hogy feküdjek?
2009. jan. 4. 12:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és az orrdugulás persze, de az már vagy 2 hónapja van, uh. azt kezdem megszokni.


Babóka ugye azért kap ilyenkor oxigént rendesen, attól még hogy én nehezebben kapok levegőt?!!

2009. jan. 4. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem ez már vagy két hete van és mi is csütörtökön léptünk be a 27hétbe.Nekem miintha szétfűrészelték volna a gyomromnál a bordákat a melkasom is gáz,de Én már megszoktam de az elején nagyon megijedtem.Csak oldalt fekszem össze húzva magamat és így is vagy szászor megfordulok és xarul alszok,de engem már az se zavar annyira.
2009. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Nem korai, nő a méhed. Nyomja a tüdőt és a gyomrot. A terhesség végére lejjebb száll a pocak akkor enyhülni fog.

Addig is polcold fel a lábaidat, s tegyél egy plusz párnát a fejed alá!!!

2009. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megfogadom a tanácsokat...
2009. jan. 5. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!