Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ájult már el valamelyikőtök...

Ájult már el valamelyikőtök terhesen?

Figyelt kérdés
febr. 9. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen. A 7. hét környèkén.
febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

2. Terhességem alatt vagy 10x

febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ilyenkor nem lesz baja a babának? Mármint ha elájul az anyuka.
febr. 9. 18:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lenne?!
febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapból alacsony a vérnyomásom, a terhesség első trimesztében ezt sikerült méglejjebb vinni... Rendszeresen szédültem meg, 2x el is ájultam, mert nem tudtam időben leülni. A babának ettől semmi baja sem lesz, amiatt már jobban aggódott az orvosom, hogy nehogy rosszul essek és beverjem a fejemet vagy az utcán essek össze. Vezetni nem mertem, nagyon sétálni sem, mert sokszor a legváratlanabb helyeken kapott el a szédülés. 13-4 hetesen normalizálódott a vérnyomásom, onnantól nem volt gond.
febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz, nyugi.

Én többször is teszeltem ezt, egyszer a terheléses cukor vizsgálaton, ahol közben sugárban hánytam. Egyszer pedig elkaptam egy hányós hasmenős vírust, a harmadik trimeszter eleje felé. 8 éves nagyfiam van teljesen egészséges, nyugis típusú, babának is az volt.

febr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a homlokom is szétvertem, 6 öltéssel varrták össze.
febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen 36 hetesen, pocakkal előre ájultam el, nem lett semmi baja.
febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még az a szerencse, hogy a babának semmi baja nem lesz ettől. :)


8-as, oh, megkérdezhetem, hogy miért ájultál el? Leesett a vérnyomásod/vércukorszinted?

febr. 9. 20:22
 10/15 A kérdező kommentje:
4-es, hát hogy az anyuka ugye eszméletlen állapotban van, és ez elég ijesztő tud lenni - mármint hogy közben egy másik élet fejlődik a hasában.
febr. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!