Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi segít rosszúllét ellen?

Mi segít rosszúllét ellen?

Figyelt kérdés
Bármi tanács jól jön mert jelenleg nem tudok felkelni sem annyira rosszul vagyok. Mindegyik baba alatt ez volt csak most itthon van 2 beteg gyerkőc is. Cocculinet szopogatok ha nagyon nem bírom. Gyömbért próbáltam nem jó sajnos....
febr. 10. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem semmi sem segített igazán, ezt az időszakot egyszerűen valahogy túl kell élni.. :)

Ami nekem úgy ahogy segített életben maradni: Sós tuc keksz+ hideg kóla ezt eszegettem, iszogattam apránként és estére picit mindig jobb volt.

Így esténként már tudtam enni pár kanál húslevest, pár szem sültkrumplit, hideg kefirt kiflivel. És ennyi. Ezen éltem hetekig :D

Elvileg Deadalont is lehet szedni hányingerre, de ezt kérdezd meg a háziorvosodtól.

Kitartás! :)

febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ropi,csipsz, keksz ,hideg kóla meg citromos hideg víz amin éltem.Fött kaját alig birtam megenni. Mindennek a szagától rosszul voltam. Ez a 6-14ig hétig tartott ki.
febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A többiek által írtak egy próbát megérnek.

Nekem semmi praktika nem vált be, csak az idő segített. Kb 11. Héttől csökkent a hányás mennyisége, majd a 14. Héttől heti 1-2 lett. Most vagyok 16 hetes mostanra csökkent a hányinger is, de most is előfordul kb 4-5 naponta hányás.

febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Citromos víz segített ;)
febr. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!