Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan reagálnátok ha az 50...

Hogyan reagálnátok ha az 50 éves anyukátokról kiderülne hogy terhes?

Figyelt kérdés

febr. 12. 14:45
1 2
 11/17 NTBS ***** válasza:
89%
Örülnék, mert akkor még élne!
febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék, hogy lett 50 éves, amikor már 64 volt.
febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Anyám 49 éves volt amikor kiderült, hogy terhes. Én 29 voltam ekkor, testvérem meg 27. Azt hitte nem lehet már neki, mert akkor már évek óta nem menstruált és főleg mert a fél méhét kiműtötték. Volt egy súlyos méhgyulladása 44 évesen, egy petefészket, meg a méhe egy részét kiműtötték. Miért nem végezték el a műtétet rendesen máig rejtély. Újra meg kellett műteni, ezúttal kipakolták rendesen. Mit reagáltam, nagyon megijedtem, féltettem anyámat nehogy súlyosabb baja legyen.
febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én meglepődnék, mert tudtommal 45 körül már klimaxolt. De ha terhes lett volna és meg akarta volna tartani, én féltettem volna, hogy fogja bírni fizikailag. Féltékeny szerintem nem lettem volna, csak csodálkoztam volna, hogy bevállalja.

Ja és a slusszpoén, apámnak 52 évesen lett újra gyereke (elváltak a szüleim), tehát nekem van kicsi féltestvérem, aki majdnem egyidős a saját gyerekemmel. A féltesóm 5 éves, a fiam meg 2,5.

febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Aggódtam volna érte nagyon és támogattam volna akárhogy is dönt. De egyébként kizártnak tartom, hogy megtartották volna a babát. Akkor már unokákról álmodoztak apával. :)
febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk felmerült, hogy vállalnak egy kistestvért, nem vállalták. Nekem fura lett volna, de sosem éreztem azt, hogy jogok van eldönteni, hogy a szüleimnek hány gyereke lehet.
febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

én csodálkoztam volna, de 8 éve volt anyu 50 éves, nekem akkor egy 4 éves kisfiam volt. egyáltalán nem zavart volna, külön éltünk. az biztos, hogy sokat jártak volna össze a gyerkőceink (testvérem és a fiam) és ha anyuval bármi történt volna én biztosan családba fogadom és felnevelem a tesómat

ezt a mai napig így gondolom :)

febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!