Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi hízás várható a 3.trime...

Mennyi hízás várható a 3.trimeszterben?

Figyelt kérdés
27hetes kismama vagyok, kíváncsi vagyok kb mennyit fogok még hízni. Jelenleg +9kg-nál tartok. Remélem azért már nem jön fel olyan sok.
febr. 15. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mègegyszer annyi, mint addig..


3 terhessèg tapasztalata

febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaj ne!😂az úgy már elég sok lenne
febr. 15. 23:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyidősen +5nél tartottam. +20 lett a vége.
febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mind a 3 terhességemnel +20kg.. Ebből a Java a végén
febr. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a végéig híztam 7kg-t mind a kettővel.Igazából mivel a baba még csak az utolsó hetekben fog zsírt magára szedni,így most jön a java.Ha fogsz vizesedni,az is csak később lesz,az is több kilót jelent ám.Nem bántásból mondom,és azt se mondom,hogy kóros amennyit híztál,sokan szednek fel ettől többet is,és gyorsan le tudják adni,de te már "sokat"híztál idáig.Kezdj el picit odafigyelni a mozgásra,evésre.
febr. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az egész terhességem alatt 8-9 kg-t szedtem fel, nem vizesedtem. A 3. Trimeszterben annyi savam volt és úgy felnyomta már a baba a gyomrom, hogy csak nagyon minimál adagokat tudtam enni + a folyamatos sav elvette a kedvemet is :D + a baba mindent leszívott rólam sztem. Átlagos súllyal 3500 grammal született.
febr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Valtozo. En nagyon sokat hiztam a 30-es 40. het kozott, bar az a helyzet, hogy hanyingerem volt, csak akkor nem, ha ettem.

Ezert ettem…18 kilo lett a vege.

Mas meg a gyomorsav miatt nem tud enni vagy szimplan nem annyira ehes vagy epp ugyan zabal, de semmit nem hizik :D

Van ilyen is, olyan is.

febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én az elsőben semmit, mert alig bírtam enni a folytonos rosszulléttől, de azért igyekeztem valamennyi kaját letuszkolni. Majd a másodikban híztam 6-ot mert ott meg olyan extrém kívánósság volt, hogy rosszul voltam, ha nem ettem azt amit kívántam, így feladtam megettm. A harmadikban 4 jött még fel mert ott meg már a magas savam miatt nem volt étvágyam és ha éhes voltam se tudtam sokat enni. Így összesen 10 jött fel. Ez totál lutri.. egyik barátnőm állandóan rosszul volt, így ő kb végig fogyott az utolsó két hónapban jött fel neki 5 kiló amikor már nem volt a halálán szegény. De olyat is ismerek akinek 30 kiló aztán fél év múlva vékonyabb volt mint terhesség előtt.
febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénenként változó.

35.hetben vagyok, 10 kg-t hiztam eddig, pedig nem figyeltem oda egyáltalán.

febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez teljesen változó..

Összesen 11 kg volt rajtam 5 hónaposan volt 3 kg plusz utána 2 kilókat szedtem fel havonta általában. Van aki sokat hízik vagy aki nem. Ha ugyanúgy eszel mint eddig akkor nem rád fog menni +10kg hanem a babád hízik.Ennyi.

febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!