Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik az abortusz?...

Hogyan zajlik az abortusz? Mit csinálnak? Tényleg bizottság elé kell menni? Mindent szeretnék tudni róla.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom megtartani a babámat, mert elég nehéz anyagi körülmények között élek. Albérletbe, most keresek munkát, nincs biztos háttér. Ha valaki volt abortuszon, kérlek meséljetek. Köszönöm!
2009. jan. 4. 15:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
91%

szia orvos odaadja a papírokat, el kell menni uh-ra, a helyi védőnőhöz elküld a doki, oda vinni kell a papírokat, ott megmondani miért nem tudod megtartani, le akar majd beszélni az abortuszról, utána kitölti a papírokat,ad 1 csekket amit be kell fizetni, 3 nap mulva vissza kell menni, annyi gondolkodási időt ad. A kész papírokkal vissza kell menni a dokihoz, és ad időpontot.

Ha délelőtt megcsinálják, du már mehetsz haza, de van, ahol 1 nappal előbb be kell feküdni. Vidd a papírt a védőnőhöz, hogy munkanélküli vagy, így félárasra tud venni. 14000 körül van.Ha közben meggondolod magad, a védőnőhöz akkor is vissza kell menni, a pénzt visszaigényelni. Ha nem fizeted be, akkor vissza sem kell menned.

Nem lesznek fájdalmaid, egy kis kellemetlenséget érzel majd műtét után.

Nem nagy dolog, csak a lelki része.

De azon is mindenki másképp teszi túl magát.

2009. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%

elfelejtettem, 1 papucs, 1 hálóing, 1 törölköző, tusfürdő.Ha előző nap kell befeküdni, fogkefe, fogkrém.

Én a műtét után visszaöltöztem utcaiba, úgy vártam a papírokat.Ja, és kell egy papír, ami igazolja, hogy milyen a vércsoportod, ha nincs, szólni kell a dokinak, hogy azt is nézzék meg.

2009. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
17%
milyen konnyen letudtad irni a valasziro milyen egy abortusz:S:S gondolom az ilyenekenek osze is jon a baba egybol :S:S mintha valami receptet irtal volna te szerencsetlen:S
2009. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%
nekem volt abortuszom, de missed ab-om, a családban viszont fordult elő abortusz, ezért tudom mit írok. Te segíteni jösz fel erre az oldalra, vagy pocskondiázni?
2009. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
54%
ja, a szerencsétlen meg te vagy. Gondolom neked nem jön össze a baba. Biztos azért nem, mert nem vagy anyának való. Már bocs.
2009. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

A pocskondiázásra és a felesleges vitákra nem vagyunk kíváncsiak. Elhiszem hogy rossz azoknak a nőknek, akik nem tudnak teherbe esni, és azoknak is rossz akik nem saját döntésükből mentek abortuszra.

Én is sajnálom hogy így kell döntenem, de nem tudok mást tenni. Szeretnék babát de normális körülmények között, hogy mindent biztonságosan megtudjak neki adni.

2009. jan. 4. 16:05
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem kellene másokat megszólni csak azért, mert tájékozott egy témában, Nekem is volt missed sb-m és azt is tudom, hogy hogyan zajlik akkor, amikor valaki nem akarja megtartani, mert egészségügyis vagyok.

Mindenkienk magának kell eldönteni, hogy meg akarja-e tartani a babát (természetesen és is elítélem az abortuszt), mert annak sincs értelme, hogy annak a picurnak esetleg nélkülöznie kelljen. Elég nehéz lehet szegénynek így is, szerintem nem kér a rosszindulatból.

2009. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%
missed ab-nál (elhal a terhesség de nem indul meg vetélés, nem ürül ki a méh tartalma) ugyanaz az eljárás ,mint a sima abortusznál, ahol a nem kívánt terhességet szakítják meg. Mindkettőnél vákumos módszerrel, vagy pedig kaparással távolítják el a méh tartalmát a 12.hétig.
2009. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem kell ezért senkit elítélni,mert igenis vannak rendes emberek és előre gondokodnak.Ha most te nem tudod vállalni akkor nkább dönts így mint később adjad állami gondozásba,mert nem tudsz neki meleg otthont vagy ennivalót a szájába adni.Kívánom alakuljon úgy az életed ahogy te akarod és a későbbiekben vigyázz,hogy addig ne esél teherbe amíg nem lesznek jók a körülmények.

32 hetes kismama

2009. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
21%
hat kepzeld el hogy hal istennek oszejon a baba mert mar van is gyerekem es IGENIS ANYANAK VALIO VAGYOK tuidod az nem valo anyanak mint amilyen te vagy nayukam aki minden lelkiismeret frdolas nelkul leirja mil;yen egy abortusz sooot meg buszke is ra hogy neki mar volt na az ilyenekrol, jobb nem is beszelni :S:S
2009. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!