Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hol vette a kismama ruháit?...

Ki hol vette a kismama ruháit? Első terhesség, ezért vagyok ilyen tapasztalatlan a témában.

Figyelt kérdés

febr. 19. 10:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Lidlben vettem cicanadrágot, meg egy-két pocakban ráncolt hosszúujjú pólót. Hádában találtam terhes farmert, meg egy pulcsit, illetve azt hiszem a Kik-ben vettem gumis derekú farmer szerűséget, amíg nem volt túl nagy hasam, nekem az is nagyon kényelmes volt. Ezen felül másra nem volt szükségem. Bővebb szabású cuccokat, meglévő tunikákat nagyon sokáig tudtam hordani. A második gyerkőccel nyáron voltam nagy pocakos, vele már semmit nem vettem. Egyrészt a nyári ruháim általában bő szabásúak, ha valami melegebb kellett, akkor meg megvolt az első terhességemből az a pár cucc és mivel akkor még itthon voltam az első gyerkőccel, nagyrészt leggingsben, meg pólóban elvoltam.
febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Turiztam
febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

A Hádában egy nadrágot, de mivel nem nyúlt annyira, mint hittem, még Bonprixről is vettem egyet. Ez végül majdnem három hétig nem ért ide, így egy kínaiban is vettem egyet.

Gateről vettem leggingst, de nem éri meg, két mosás után mint a szita. Innen vettem két felsőt is.


Más nem kellett, a legtöbb ruhám ugyanúgy jó rám.

febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Most vinted és shein. Előtte bonprix.
febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Az első babám nyár végén született, a régi ruháimmal és néhány H&m-es kismama rövidnadrággal meg sogornőmtől örökölt nadrággal meg is voltam. Most tavaszra várjuk a kicsit, így kellett kabát (temetés miatt nem volt időm keresni), az H&M, leggingsben vagyok itthon (vinted), elmenni is tudok bennük tunikával.
febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Bonprix
febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
Na egy ilyen kérdésnél ki a bánat és mirefel pontoz le bárkit is?
febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat 😊😊
febr. 21. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!