Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megàllt a pocakom a növekedèsben?

Megàllt a pocakom a növekedèsben?

Figyelt kérdés

Ez a kèrdès ìgy persze furàn hangzik. De szètparàzom magam ezen màr.


2 missed abom volt és nagyon szorongok most a terhessègem alatt.


A pocakom szèpen megindult, hamar látszott is màr. 14 hètig. Most 16 hetes leszek màr ès ugyanakkora. Sőt,mintha mèg kisebb lenne. Most a sajàt megnyugtatàsomra, vagy inkàbb stresszelèsère elkezdtem este mèrni a körfogatát.


Annyit hozzateszek, hogy nagyon szenvedek hànyingerrel, nem jò az ètvàgya, keveset is eszek. Lehet ez is befolyàsolja?



febr. 19. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

14 hetesen én is azt hittem hogy látszik a terhesség...persze este volt jobban szembe tűnő..

Puffadás volt...

18-20hetesen már látszani fog. Nyugi

febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Anyám ne sirass :D Hol van az még, hogy látszódjon a terheshasad 😂 Szívhangfigyelővel már bőven meg kell találnod ilyenkorra a szívhangot (ha meg tudod állni, hogy max heti egyszer kukkantasz rá, mert amúgy nem jó a magzatnak). Többre mennél vele, mint a bélkörfogat méréssel. (Vagy nem tudom mit mérsz, mert ilyenkor még a köldök alatt van a magzat.)
febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

[link]


Ez még baromira nem kell hogy látszódjon...

febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent vàlaszt! Mindenkit fel is pontoztam. Tènyleg nem fogok ezen agyalni. 🙃🙃
febr. 19. 21:50
 15/16 babyboom567 ***** válasza:
100%
És csak egy szösszenet megnyugtatásra,hogy kicsi hassal is lehet gyereket szülni.A kolléganőmnek, nagyon pici"puffadt"hasa volt,és mikor fájásokkal bementek,mondták, hogy a terhesgondozás nem ott van,erre mondta,hogy szülni jött.Ránézésre egy kicsit bekajált embernek nézett ki,pedig kb 150 cm és 45 kiló volt,tehát azt sem lehetett mondani,hogy a "háj" alatt elbujt a terheshas.
febr. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem miért ne látszhatna 16 hetesen a terhes has. Ez teljesen egyéni állati kérdés. Nekem pl elég rövid a törzsem arányaiban (hosszú lábak) és már látszott. És nekem senki ne mondja, hogy reggel éhgyomorra fel voltam puffadva… persze estére már az miatt nagyobb, de attól még simán előfordulhat, hogy valakinek már korábban kezd dudorodni alul.
febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!