Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progesteron exeltist szedek,...

Progesteron exeltist szedek, napi 1x200mg-ot este, lefekvés előtt, 10. hétben vagyok. Nagyon szégyenlem, de este elaludtam és kimaradt a mai szem (nem volt még ilyen, 6.hét óta szedem).Az orvosom szabadságon, baj, ha ez kimaradt,pótoljam?

Figyelt kérdés
Vagy elég, ha automatikusan este szedem tovább? Azt mondta a 12.hétig kell szednem. Köszi a válaszokat!

febr. 22. 06:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami fontos még, nem barnázom, nem vérzem (lekopogom), biztos ami biztos alapon írta fel az orvosom a 6.héten.
febr. 22. 06:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a biztonság kedvéért használtam, szerintem 1 nap még nem a világvége, maximum használd most reggel és akkor este még egyet
febr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy bármi baj lenne ettől, főleg, hogy csak tuti ami tuti alapon szeded. Nyugodj meg.
febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😊úgydöntöttem reggel, hogy beveszem, este pedig majd úgy, hogy kb.20 óra legalább teljen el, majd normálisan szedem tovább esténként ahogy szoktam.
febr. 22. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!