Milyen nemű lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, terhes vagyok és még nem tudom a baba nemét de nagyon kíváncsi vagyok azt olvastam ha sósat kívánok fiú és nagyon kívántam a sósat az elején mostmár az édeset is kezdem illetve a hasam formájáról azt olvastam, hogy lány tudom, hogy senki se tudja ezekből biztosra de érdekel hogy akinek esetleg volt - e valami ilyen amit kívánt vagy valami hasonló és tényleg olyan nemű lett - e
febr. 22. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Poennak jok ezek a nepi megfigyelesek, fogantatas/kinai/ jonas naptar es hasonlo mendemondak, de tudomanyos alapja nincs.

Vagy bejon, vagy nem, majd kiderul.

febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Az én hasam tipikusan lányos"" hasnak nézett ki. De láttam már olyan hölgyet akinek lánya született és "fiús" hasa volt. Ezek semmit nem határoznak meg de tényleg.
febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Egyik babámnál sem volt ilyesmi, egyik fiú, másik lány
febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerintem ez nem igazán jön be max véletlen. Én először édeset kívántam túrót ettem zacskó számra meg epret, mert nem akartam csokizni. Majd jött a savanyú káposzta, majd a sós keksz és társai. Fiú lett.
febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a DNS teszt mondta meg, hogy lány, ennek ellenére anyósom mindig azt mondta, hogy tuti fiú, mert sósat kívánok :D lány lett
febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első lányommal édeset ettem a másodikkal uborkát.

Nővérem is édeset evett és kisfia van. A hasformánk egyforma volt kb.

febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Édeset kívánom állandóan, a pulzusszám és egyéb hiedelem szerint lány, az orvosom szerint fiú. Inkább neki hiszek :D
febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmi köze a gyermek neméhez az, hogy mit kívánsz.


Nem a sámánok idejét éljük, létezik orvos és nagyon jó eszközök melyekkel már ráláthatunk a gyermek nemére.


Legyél türelmes.


S egy jó tanács: ne zárd buborékba be a leendő gyermeked már most.

Nemét úgyis fogod tudni.

Egy új kisember fog születni, a személyisége is egyedi lesz, ezért fontos lesz az, hogy megismerd őt, ahogy önmaga is felfedezi azt ki is ő és milyen is a nagy világ.


Pl "majd az én gyerekem egyetemre megy és mérnök lesz", holott lehet, hogy máshoz lesz tehetsége, adottsága, személyisége.


Előtted lesz s látni fogod, de ne skatulyázd be.

febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam bejött ez a népi hiedelem: édeset kívánom és lány lesz :)

Amúgy sosem voltam édesszájú.

febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Terhesség elején chipset kívántam (pedig nem vagyok "sós szájú") most a terhesség vége felé édességet kívánok (alapjáraton egyébként is édes szájú vagyok). A hasamra azt mondják "fiús" és kislányom lesz.

Olyat is mondtak mivel nem látszódott nagyon sokáig a hasam hogy biztos fiú.. de nem. :D

febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!