Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 évesen babát várni nagyon...

38 évesen babát várni nagyon gáz? Anyagilag nem okoz gondot. 4.gyerek. Nem tervezett de örülünk neki, csak olyna öregnek érzem magam a sok fiatal között

Figyelt kérdés
febr. 23. 07:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz egyáltalám, ha ti örültök neki, akkor más nem számít! Nekem is ennyi idős volt anyukám, mikor én meglettem neki. Meg a mai világban nagyon sok embernél látom az időeltolódást, hogy egyre későbbi korban vállalnak babát, szóval most még annyira se gáz, mint régen volt.
febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Én 38 voltam az első és utolsó gyerekünknél. Most lesz 5 hónapos. Hosszú évekig küzdöttünk mire lombikkal sikerül végre. Nyilván szerettünk volna korábban, de nem sikerült segítséggel sem. Én afféle vízválasztónak mondtam, hogy ha 40 éves korig nem sikerül feladom, mert belefáradtam a sok kezelésbe. Nem érzem magam öregnek csak fáradtnak és teszek arra más hogy gondolja. Nem az ő élete. Ha várjátok akkor fogadjátok szeretettel. Szóval én azt mondom nem vagy öreg csak gondolom az első sokk. Nem tudom a többi gyerkőc hány éves.
febr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
25%

Ha én 38 évesen gyereket várnék akkor magam miatt tenném fel a kérdést, nem mások miatt hogy mit gondolnak. Nekem ez késői, mondom ezt úgy hogy 32 évesen szülöm az elsőt majd.

Az egy dolog, egyre későbbi korban vállalnak babát, ez nem feltétlenül jobb..

febr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Valaki ennyi idősen vállalja az elsőt!

Nemrég voltam egy magánrendelésen és a magam 30 évével kifejezetten fiatalnak éreztem magam a többiek között. 40-es kismamák is simán voltak és volt akivel beszélgettem, mondta, hogy az elsőt várják (későn találkoztak a párjával azt mondta-ennyi).

febr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%

Gáznak egyáltalán nem gáz. Mennyi idősek a nagyobb gyerekek?

Mert nekem pl 10 év van köztük, 2 gyerekem van és 20 évesen szültem az elsőt.

Csodálatos nagytesó a fiam 🥰

Én még 30 évesen is sokszor fiatalnak éreztem magam az anyukák közt 😅

Sokan vállalnak manapság 40 felett is gyereket, akár anyagi, párkapcsolati okokból vagy karrier miatt

febr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
A húgom 41 évesen szülte meg az első és egyetlen gyerekét, lombikprogrammal, nem volt egyszerű, mivel fiatalon volt egy méhen kívüli terhessége. Anyámnak én vagyok az első (20 évesen szült), a már említett húgom a második(24 évesen) és a legfiatalabb húgom (37 évesen). Ebből az következett, hogy a két húgomnak majdnem egyidősek a gyerekeik (16-17 évesek), az, hogy a középső húgom viszonylag későn szült, fiatalon tartja a mai napig.Én már rég nagymama vagyok, 13-11 éves unokákkal, ők meg fiatal anyukák.
febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem. Megértelek, mert én se terveznék ilyenkor, de ugyanígy megtartanám, és talán kicsit izgulnék is. De határozottan azt gondolom, hogy jól döntöttél! Sok boldogságot!
febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
Én 41 évesen szültem a kisfiamat, most múlt 5 hónapos. Nyilván izgultam, hogy minden rendben lesz-e. Prena tesztet csináltattam és magánban jártam havonta uh-ra. Szerencsére minden rendben volt. Gratulálok!
febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Nagybbik lányom 14 éves, fiam 6 éves ,kicsi lányom 3
febr. 23. 08:27
 10/32 anonim ***** válasza:
55%

4es! Pontosan!

Nem fogsz kitűnni. Tavaly szültem 40 évesen, én is ezt hittem és nem. Voltak nálam is idősebbek! Persze, zömmel fiatalabbak is. Valakiről meg még sem lehet mondani. Van olyan fiatal, aki idősebbnek néz ki némely idősebb kismamának.

Egyébként nálunk is negyedik. 15, 13, 11 évesek a tesók.

Boldog babavárást! 😊

Én teljesen máshogy éltem meg az egészet, élvezd ki minden pillanatát.

febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!