Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tesztelt mostanság...

Valaki tesztelt mostanság pozitívat ?hogy vagytok

Figyelt kérdés
Én 22. Én teszteltem pozitívat. 01.05 én fogant ..pontosan tudom ,ekkor voltunk együtt a férjemmel ovu közelében. És még nem nagyon vannak tüneteim,pedig előző gyerekeknél mindig nagyon hamar voltak és hánytam is. Nagyon remélem nem lehet ez valami rosz előjel.
febr. 24. 07:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%

🤦‍♀️ Értsétek már meg, hogy a fogantatás nem a dugás szinonimája!

Nem, ha 5-én voltatok együtt, akkor KB. ! de csak Kb. 8 nappal később foganhatott meg.

febr. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 24. 08:31
 3/47 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk normális hangnemben is leírhattad volna ezt első válaszoló...
febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

én kedden teszteltem halvány, de egyértelmű pozitívat, szerdára nem vártam

mivel volt egy korai vetélésem nemrég így azóta is minden nap teszteltem és erősödik. múltkor a vetélés előtti nap nem erősödött a teszt így már gyanús volt, de gondoltam csak többet ittam. most kezdek talán megnyugodni, hogy nem lesz semmi gond :)

febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Szia. #4#És neked vannak tuneteid?
febr. 24. 22:20
 6/47 anonim ***** válasza:

hú hát nagyon változtó. erős tünetem nincs, néha hányinger. nekem már 3. kisbabám lesz és az előző 2 alkalommal sem volt annyira vészes. hányni egyszer sem hánytam. nap közben többször rám tör az álmosság

fáj a derekam is néha, meg voltak apróbb szurkálások, nagyon enyhe görcsök és kicsit féltem, hogy elkezdek vérezni vagy valami, de egyelőre minden rendben. te hogy vagy?

febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nekem egyenlőre még nincs tünetem.4 gyerek, eddig mindig hánytam. Reménykednek hogy most talán nem. De valahol meg félek is hogy ha nincs sok hcg a szervezetben az vetélést is jelezheti.
febr. 25. 21:49
 8/47 anonim ***** válasza:
Ne gondolj semmi rosszra☺️ dokihoz mikor mész?
febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Holnap kérek időpontot. Szeri tem két hét múlva kb kapok. Te?
febr. 25. 22:33
 10/47 anonim ***** válasza:

Március 7-én megyek, akkor leszek 5hét 6 napos. Lehet korai lesz de akkor tudtam csak megoldani, hogy a gyerek nélkül menjek 😅

Utána csak 2 héttel később tudnék de annyit nem bírok várni

febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!