Miért nem érzem?

Figyelt kérdés

Menzesz szerint 19 hetes vagyok, nem érzem még a babát, ezen a védőnő is meglepődött, ezért rögtön megkereste a szívhangot.

Túlsúlyos vagyok, nagy a hasam is, lehet ez az oka? Mikor kell legkésőbb hogy elkezdjem érezni?


febr. 24. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
19 hetesen még nem is kell érezned. És könyörgöm, biológia… a baba belül van, a zsír kívül. A nagy hasadnak semmi köze ahhoz, hogy még nem érzed. Azért nem érzed, mert kicsi és sok helye van még.
febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, nem vagyok elkésve vele, de a védőnő mégis majdnem szívrohamot kapott, amikor mondtam, hogy még semmi. Rögtön be is kellett mennem hozzá, hogy megnézze mi a helyzet. Ebből gondoltam, talán mégis ideje lenne érezni.
febr. 24. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még ilyenkor nem éreztem. Nem vagy elkésve. Az sem mindegy hol tapadt meg a placenta. Az is befolyásolhatja. Fogod majd érezni.
febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Mellső fali lepénnyel én is csak a 20. hét után kezdtem érezni. (Nem voltam túlsúlyos 🙂)

2. Biztos, hogy nem érzed? Nem lehet, hogy mégis, csak nem tudod, hogy az az?

Nekem olyan volt az elején, mint az idegrángás, csak nem a szemhéjamban, hanem a szeméremcsont környékén :)

febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A lepény a hátsó falon tapad, fent.

Nem gondolom, hogy érzem, még akkor se ha háton fekve nagyon koncentrálok :D

febr. 24. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne háton feküdj, elvileg oldalt fekve jobban érzed :)

Keress rá, de nekem úgy rémlik, hogy bal oldalon kell feküdni, és előtte ihatsz egy kis kólát, ehetsz csokit stb., hátha :)

febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
3-as vagyok. Ne háton. A 2 trimeszterben már nem ajánlott haton feküdni nyomja a méh meg a baba súlya az eret. Bal oldalra feküdj és várj úgy fogod érezni, hogy mocorog. Illetve nekem ezt az egyik szülésznő mondta az NST-n a vége fele, mert aludt a picur. Fordulj a másik oldalra is. Ha nem tetszik neki akkor is mozogni fog. Vizet igyál esetleg kis csokit vagy előtte. Én hetekig kórházba voltam az NST előtt mindig enni kellett vagy inni akkor mozogott a baba.
febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!