Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkéstünk a bejelentéssel?

Elkéstünk a bejelentéssel?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok, anyukámon kívül senki sem tudja, mert volt egy viszonylag későn elkészített Nipt teszt és most még megvárjuk a 20 hetes uh t is.

Ki fognak vajon akadni a rokonok? :D


febr. 24. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
100%
Lehet és??? Kit érdekel?
febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
85%

Nem kéne annak gyerek, akinek az a legnagyobb gondja, hogy ki fognak -e akadni a rokonok...

Nem késtetek el, van aki az egész terhességet titokban tarja.

A social media által sugalltakkal ellentétben kb senkit sem érdekel, csináltok egy baba bejelentő bulit, kiteszitek instára vagy tiktokra vagy is-is, másnap senkit nem érdekel, hogy terhes vagy.

Ha meg nem teszitek ki, foleg nem érdekel senkit.

Bocs, ha fáj az igazság.

febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
Szó sincs social media-ról, hol olvastál ilyet??? A kérdésem a rokonokra irányult. Különösebben nem érdekel mit gondolnak, csak felvetődött a kérdés, hisz még anyós após, sógorék sem tudják.
febr. 24. 19:14
 4/73 anonim ***** válasza:
97%
Az első babánál megvártuk míg összejött a család húsvétkor, nem akartam mindenkit külön hívogatni, akkor már én is 20 hetes voltam. Nincs ezzel semmi baj, normális emberek, nem sértődtek meg.
febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
49%
Miért van az, hogy sok nő úgy gondolja, hogy az ő anyjának (családjának) joga van tudni a terhességről, viszont az apa családja csak jóval később tudhatja meg?
febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
80%
Anyosodnak elmondhattatok volna hamarabb, hiszen ő a férjed anyja.
febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm is 19hetesen mondta el mindenkinek a NIPT teszt és a 2.genetikai után.

Én a családban mindenkinek most mondtam. 14hetes vagyok. (Én is a teszt eredménye után, csak nekem előbb volt.)

febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
Ha anyósnak elmondtuk volna, akkor ma már mindenki tudná. Ezért.
febr. 24. 19:21
 9/73 anonim ***** válasza:
55%
Akkor viszont igen, jogos lehet a megbántódás a szülők részéről...pláne ha megtudják, hogy a másik mama már tudott róla hetekkel korábban. Nekem borzasztóan rosszul esne ez a szituáció.
febr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
86%
Miért lennétek?Mi nem is mondtuk abszolút senkinek,csak mikor már látszott,ez pedig félidő után volt.Ez nem közügy.Ez kettőtök dolga.Azzal,és akkor osztjátok meg,akivel,és amikor akarjátok.
febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!