Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Terhesség vagy vetélés volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! El maradt menstruáciom 2 hetet igy teszteltem két teszt pozitivat mutattot aminek nagyon orultem. De közbe jött barna folyás több orvost is hivtam időpontokért amire azt mondták ez nem baj szedjek magnb6 szedtem is aztán egyik reggel vérzésre ebredtem bem volt nagy gorcsom sem darab igy azonnal mentem a korhazba aki huvelyi uh-val azt mondta nem vagyok terhes és nem is voltam aztan ezen a napon abba is maradt a verzes a barnazas meg jon es teszteltem két tesztet is ami halvány pozitiv hetfon megyek vissza az orvoshoz. Szerintetek?
febr. 24. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez kémiai terhességnek tűnik
febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kémiai
febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez kémiai volt sajnos
febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha véreztél és a teszt is halványodik, akkor ez ennyi volt sajnos :(

Van, aki más miatt vérzik (pl. hematóma), de ott a teszt továbbra is erős pozitív marad.

Ha két hete kimaradt már a mensid, mikor a dokihoz mentél, akkor átlagos ciklusnál már kb. 6 hetes lettél volna, ha pulzálást nem is, de szikhólyagot, embriót stb. már látni kellett volna, ha a vérzés ellenére megmaradt volna terhesség.

febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazábol nagy vetélés nem lehetett mert azonnal mentem a korházba ahogy egy csep vér jött meg azt szerintem látta volna orvos.
febr. 24. 20:06
 6/16 A kérdező kommentje:
Illetve amikor ugye mentem a dokihoz 7mm end volt irva a papiromba
febr. 24. 20:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor főleg nem árt, ha visszamész jövőhéten, hogy megnézzék, minden távozott-e rendesen.
febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze megyek hetfon mindenkepp mert nagyon szerettem volna babát de ez jobban meg nyugtat hogyha kémiai terhesség minthogy a baba nagyobb lett volna és ugy vetelek el.
febr. 24. 20:15
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudnátok még abba segiteni h pontosan miaz a kémiai terhesseg a net annyi mindent ir:((
febr. 24. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Megtermékenyül a petesejt, de hiába ágyazódik be nem fejlődik és elhal és egy késői menstruációval távozik. Lehet hormonalis, genetikai hiba stb.
febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!