Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire határozzák meg az...

Mennyire határozzák meg az anya érzelmei a kisbabát? Volt aki nagyon stresszes volt terhesség alatt, vagy depressziós valamilyen okból és feltünően kihatott a magzatra, babára a későbbiekben?

Figyelt kérdés

febr. 25. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

mindkét terhességem alatt volt elég kemény érzelmi mélységek, de nem szeretném részletezni

ennek ellenére mindkét gyermekem iszonyatosan mosoylgós, vidám kiegyensúlyozott gyermek :)

és a nagyobb már tini

febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak hullámvölgyek ahogy egyes is írta, és sajnos stressz is. Ennek ellenére egy tündéri mosolygós babánk van akinek be nem áll a szája.
febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sosem lesz bebizonyítva, hogy valóban hat-e rájuk vagy csak így jött ki a dolog.


Nálunk igencsak megvoltak a magam bajai, pl a nagyon nem kívánt terhesség miatt és az a gyerekem pont egy pszichológusra szoruló egyed...

febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnálom, hogy rossz dolgokon mentetek át terhesség alatt, annak viszont örülök, hogya baba rendben van és kis mosolygósok.

A szereteteket biztosan érzeték.

Nekem is nagyon rosszul haladnak a dolgok lelkiekben, már volt hogy vigasztalhatatnalul sirtam és kiabáltam egyébb családi okok miatt, a babát terveztük nagyon szeretjük már most is és alig várjuk hogy kézbe foghassuk, csak féltem hogy érzelmileg gondok lehetnek vele azért mert én sem vagyok rendben érzelmileg.


Most nem akarok itt kitalálósat játszani, meg nem is rossz indulatból írom mert természetes az is ha valaki nem szeretett volna bébit még is össze jött, de, hogy a véleményem erről az, hogy nem lehet azèrt történt nálad ez utolsó 3.válaszoló mert hogy tényleg nem szeretted volna azt a terhességet és ez volt végig benned?

febr. 25. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész terhesség egy kálvária volt, annyi rossz dolog történt, hogy majdnem összeroppantam.... Lelkileg nagyon megviseltek amik történtek anyukámmal... A kislányom egy jóalvó füligvigyor baba... Viszont azt vettem észre, ha valami miatt ideges vagyok, vagy épp menzesz előtt vagyok és idegeskedek ő átveszi az én hangulatom... És ő is totál bekattan :)
febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. A nagyobb gyerkőc már 12 éves és 10 éve külön vagyunk az apukájával. Mindezek ellenére is maradt az az igazi vidám, megfelelő mértékű egóval rendelkező kissrác🥰

A kicsi 2 éves és jó evő, jó alvó mindkettő.

Szerintem talán a már születésük után tapasztalt dolgok jobban hatással vannak rájuk, de persze nem vagyok szakember.

febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!