Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nok! Akiknel nagy a korkulonbs...

Nok! Akiknel nagy a korkulonbseg es a parjuk az idosebb .. ha parotok mar 50 eves elmult bele mertek vagni egy gyerekbe ? Vagy 50 eves ferfival nem?

Figyelt kérdés
febr. 25. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Attól függene hogy én hány éves vagyok. Hogy ha akármi történne a férfival (betegség esetleges halál vagy szimlán csak válás ezek bármikor megtörténhetnek bárkivel)el e tudnám tartani a gyereket,fel e tudnám becsülettel nevelni. Sajnos ismerek olyan párt aki beválalta anyuka 40felett apuka 50felett volt a férfi elhunyt betegségben a gyerek 2éves korában.
febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Idős ferfitol a gyerek nagyobb eséllyel lesz downos vagy autista


[link]

febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

49 éves volt a párom, mikor a lányunk megszületett (én 26 voltam akkor).


Őt nagyon megfiatalította a gyerek, sosem volt olyan, hogy csak az én dolgom lett volna valami. Éjszakázott velem/helyettem, ha kellett, tápszert készített, pelenkázott, fürdetett.


55 éves komoly férfi, mégis képes órákon át barbizni, főzőcskéset játszani, hagyja, hogy kifesse a lányunk a körmeit, arcát. A lányunk előtt is csodálatos férfinek gondoltam, de mióta hárman vagyunk, még jobban beleszerettem, ha ez lehetséges. :D

febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A falunak polgármestere (59 éves) újra apa lesz a 28 éves fiatal arájától. Legyenek boldogok!
febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az exem azt mondta, nem akar gyereket vállalni negyven éves kora előtt. Nekem már ez is húzós volt, részben emiatt is ért véget a kapcsolatunk.
febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

50 feletti férfivel nem vállalnék gyereket. Lehet, hogy ideig óráig megfiatalítja őket a gyerek, de a biológiát nem lehet becsapni. Három ilyen férfi is van/volt a környezetemben. Mindhárom fiatalos, fitt 50-es volt, de mire a gyerekek kamaszok lettek, cseppet sem tűntek fiatalabbnak, egészségesebbnek a korosztályukbeli nagypapáknál.


De ez csak az én választásom lenne, más azt csinál, amit akar.

febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Férjem 48 volt mikor apa lett én 37 voltam akkor. Mindig mindenből kivette a részét. Fürdetés, pelenkazás altatás stb. Olyan átéléssel mondja a meséket és olyan szépen bánik a fiunkkal.

Nem azt mondom, hogy ideális, hogy idősebb, de egyszerűen így alakult az életünk és nem bánom. Nagyon jó apa.

febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Élvezném inkább az életet kettesben vele, mi értelme lenne elrontani a kapcsolatot a gyerekkel? 50 körül inkább élvezze az életet valaki, ne gyerek után futkorásszon.
febr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Köztünk 11 év van, mi 30-41-nél húztuk meg a határt. Én sem akartam 30 felett szülni, a férjem életkorára meg ha csak egy huszast rászámolok, így is 61-re jönne ki a matek, és 20 évesen még bőven fiatal valaki ahhoz, hogy megárvuljon. (Nyilván tudjuk, hogy nem holnap is elcsaphatja egy autó a zebrán és az is lehet, hogy 100 évig él, egyszerűen leírtam a gondolatmenetünket.)


2 gyermekünk van, a tervezett 3. az időkorlát miatt nem jött össze. Sajnálom, szívesen babáztunk volna még, de muszáj reálisan is gondolkodni.

febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A falunak polgármestere (59 éves) újra apa lesz a 28 éves fiatal arájától. Legyenek boldogok!


A jó isten áldja meg őket 🤣🤷🏼‍♀️

febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!