Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 hetesen voltam uh-n, ahol...

Sajti.r kérdése:

6+1 hetesen voltam uh-n, ahol csak egy 6mm-es petezsákot látott az orvos. Annyit mondott, hogy élőterhesség és jó helyen van a baba. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
Rendszertelen és kb 37 naposak a ciklusaim. A 6+1 pedig a menstruációból lett kiszámolva.

febr. 27. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Ez a szöveg egy abortusz tájékoztató oldalról van másolva. Nem csak úgy kitaláltam. Ott a el forrás
febr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Hiába van petezsak ha üres.Akkor mi az élő terhesség?
febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Te értelmezed ami ide le van írva???
febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Értelmezem, viszont full hülyeség.

Nekem is volt petezsakom, benne egy elhalt magzattal

Akkor az a terhesség most mi volt?

Élő is meg nem is?


Addig az orvos ki sem jelentette, hogy élő a terhesség amíg csak a petezsak volt(sajnos utána már nem volt rá lehetősége, hogy kijelentése).

Nem belém kell pattogni, meg három kerdojelet írni a kérdésed végére.

febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszertelen a menstruációd, akkor simán lehet , hogy később fogant. Ha biztos lenne az ovu , akkor nem reménykednènk, mert embriónak és szívhangnak is kellene már lenni.
febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg a kérdező 6 hetes terhes,(ha jól számoltak )és CSAK petezsak van, benne semmi.

Van akinek ilyenkor már szivhang van, de a 7.heten biztosan.

Szóval vagy el vannak számolva a hetek vagy ebből már nem lesz semmi.

febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a leletedet, abban pontosan szerepelnie kell, hogy mit látott és mit állapított meg az orvos.
febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kérdező mi újság azóta?
márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!