Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor ha nagyon enyhe alig...

Ilyenkor ha nagyon enyhe alig látható barnás szerüt töröltem pisi után irnak progeszteront?

Figyelt kérdés
Még nem látta uh a picikémet 2héh múlva kellene visszamennem csak ez a mai hogy ez volt e miatt elmegyek hogy mondjon a doki vmit.. volt igy valaki
márc. 3. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erre írhatnak, de készülj fel, hogy nem minden esetben segít. Szorítok, hogy minden rendben legyen.
márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem doki függő, az enyém mikor pozitív teszttel felhívtam és kiírta, mert kértem, de olvastam itt olyat akinek azt mondták szívhang előtt nem adnak
márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mikor voltál ultrahangon, mennyi idős terhesen?

én anno 5+2nél voltam mert barnáztam és mivel látta méhen belül így írt progit, de nem minden doki írja fel amíg nem látja, hiszen méhenkívüli esetén a progi csak árt

márc. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as... múlt héten csütörtökön voltam és még nem látta..1087 volt a hcg,és 1500felett lehet uh on látni a babát...azért ma megnézetem a dolgokat.. köszönöm hogy irtatok
márc. 4. 05:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben azért jelzek.... pénteken volt szívműködés már🙏🙏♥️♥️♥️és minden okés.. progeszteront szednem kell még bár nem tudom meddig mert most volt 6hetes és semmi konkrétatnem mondott a doki...max mielött elfogy megkérdezem vagy nem is tudom esetleg a védönöt...most nem is lesz uh csak április végén a 12 hetes...🙏🙏♥️♥️
márc. 12. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!