Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteronpótlás csökkentése...

Progeszteronpótlás csökkentése 10+5 héten?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász szerint mától csökkentsem a progeszteront 2x1-ről 1x1-re. Félek, hogy megint barnázni fogok. Vagy ilyenkor már a placenta termeli? Valójában szerdán már a 12.hétbe lépek.
márc. 4. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj 14. hétig, kb arra fejlődik ki teljesen
márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ő a nőgyógyász, és nem te, mert ő ezt - is - tanulta. Nekem is a 11. héttől kellett kezdeni csökkenteni, pedig én lombik miatt 2*400 mg-ot kaptam. Ha barnázni kezdesz jelzed neki és majd megmondja mi legyen.
márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy baj lenne, ha barnázol, nyilván rögtön jelezd. De ha van elég progid, csökkentheted kicsit lassabban is, akkor se lesz baj. Én is kicsit lassabban csökkentettem, mert paragép vagyok.
márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hallgass a dokira. Nekem lombik miatt 400 mg kellett napi kétszer. 10 hétre el kellett hagyni. Ha barnáznál szólsz neki
márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!