Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor sötétedett be bármid is?

Mikor sötétedett be bármid is?

Figyelt kérdés
Állandóan azt olvasom, hogy a hormonok hatására besötétedik a mellbimbó, meg linea negra, vagy mit tudom, én mi. Nekem egyedül a hajam sötétedett be, de az nem ér. Most akkor nincsenek rendben a hormonjaim, vagy mi?

márc. 4. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Nekem sem volt sötétebb semmi.

A Linea negra sem jelent meg a hátamon egyik terhességem alatt sem.

márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A linea negra a hason van. Szerintem ezek a 2. trimeszterben kezdenek inkább látszódni, legalábbis én nemrég vettem ezeket észre magamon
márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én a 2.trimeszterben vagyok. 16 hetes. Akkor még nem késtem le?🤔
márc. 4. 16:06
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Kétszer voltam terhes, egyszer se sotétedett be a mellbimbom és nem volt linea negrám se szerencsére. Világosabb típus vagyok, ugy tudom, hogy inkább a sotétebb típusoknál jon elo.
márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a linea negra akkor kezdett el körvonalazódni, amikor már a pocakom is egyre nagyobb lett. A mellbimbóm nem tudom, hogy sötétedett-e, de az udvar az nagyobb lett, viszont ezt csak már szoptatás megkezdése után vettem észre, a mellemmel együtt nőtt (a mellem azóta nem akkora, mint mikor bedurrant, de a bimbóudvar maradt). Mást nem vettem észre én sem. Ettől még van 2 tökéletes gyerekem, akikkel az égvilágon semmi gond nincs, nem hinném, hogy a hormonok mindenkire ugyanúgy hatnak, és bajt jelez, ha bárkinél mások a tünetek, mint nálam pl vagy a szomszédnál. Ezért vannak a vérvételek, ugye, az egy kicsit talán konkrétabb :D
márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs mikor, valamikor a harmadik trimeszterben történt.
márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a mellbimbóm sötétedett be. Linea nigrám nem volt, de nekem borzasztóan világos a bőröm, de világosabb csík sem volt. Én úgy tudom nem mindenkinek lesz. Anyukámnak se volt.
márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt semelyik. Rózsaszín maradt a mellbimbóm, a hasam is ugyanolyan volt, mint nem terhesen, csak nagyobb. 2 babát szültem.
márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz mindenkinek. Nekem csak a csík van, kb a 14-15. héttől. Barátnőmnek nincs, pedig már 30+ hetesek vagyunk.
márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na, ez megnyugtató. Csak terhes tünetem se volt semmi az 1.trimeszterben és kezdem magam úgy érezni, mint egy ufo. Olvasom az appon, hogy adott héten mi történik és nálam soha semmi. Egyáltalán nem érzem, hogy terhes lennék. Talán majd ha érzem, hogy szétrúgdos, felfogom.
márc. 4. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!