Cordaflex otthonra?

Figyelt kérdés

Lehet otthoni korulmenyek kozott szedni a Cordaflex vernyomas csokkento gyogyszert? Meh osszehuzodasokra , ugyanis a magnezium hatasa nalam egyenlo a nullaval.

Szedtem mar ezt a gyogyszert korhazi megfigyeles alatt, de itthon meg nem. Volt aki szedte ?


márc. 4. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem alkalmazható terhesség alatt.


Off

Az életben nem értem meg, hogy valaki miért akar gyógyszer kísérletet végezni magán, pláne terhesen

márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De alkalmazhato terhesseg alatt. Szules visszatartasra.
márc. 4. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

De te nem szülést akarsz visszatartani..

Menj el orvoshoz és ha majd ő azt mondja szedjed szedd, ha meg azt mondja ne, akkor ne.

márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Arra vagyok kivancsi , hogy mas szedte-e otthoni korulmenyek kozott . 😃

Tudom mire akarom hasznalni .

márc. 4. 17:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nifedipin nem alkalmazható a terhesség alatt, kivéve az olyan klinikai állapotot, amikor a terhes nő kezelése nifedipint igényel. A nifedipin-kezelést a terhes nőknél kizárólag a súlyos hipertónia hagyományos kezelésre nem reagáló eseteinél lehet alkalmazni."


[link]

márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon elszállt vérnyomásnál adtak egy komplikáció miatt az első terhességem végén kórházban nyelv alá 1x. Otthon semmiképpen,de azt gondolom ez nem is fogja neked a magnézium helyett pótolni a magnéziumot... Még a vérnyomásod is lezuhanna tőle. Orvossal egyeztess,hogy az adott magnézium nem használ és válts másra,én is most cseréltem mert a magnerot semmit nem ért már. Illetve lehet tud valami mást kitalálni. Orvos nélkül semmiféleképpen semmit.
márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)


Na a magnerot nekem se vallt be, most jelenleg a megnesium citricit szedem de az se nagyon akar bevallni pedig mar ott tartok, hogy 4x2 szedek vagy 5x2….

Korhazban kaptam cordaflexet 48oraig az jo volt … utana par nap szunet volt a gorcsolesben es miota abba hagytam azota megint gorcsolok. Felek a koraszulestol ugyanis 26 hetes vagyok…


Olvastam regebbi kerdesekben , hogy tobben is szedtek otthon a cordaflexet… azert is voltam kivancsi, tapasztalatokra.


Egyik orvos aztmondja lehet szedni vegig a masik meg azt, hogy nem…

márc. 4. 20:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Van saját dokid? Ő mit mond? Mondtad hogy nem hat a magnézium? És a Magnosolvot próbáltad? Ismerek olyat akinek csak ez vált be. Én is magnézium citriciire váltottam amúgy magnerotról. Nálam inkább amikor frontok vannak aznap feszülget itt ott,szalagjaimnál húzódik,azokon a napokon a citricii is csak ímmel ámmal segít, többi napon magnézium nélkül is ellennék. Az első terhességnél végig magnerotot szedtem pedig. Keményedik vagy húzódik vagy rendes görcs? Kitartást!
márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sajnos csak azt mondja, hogy a maximalis magneziumot szedjem be … de amugy nem fogadott orvosom hanem SZTK-s orvos. Probalkozok most mas orvost is keresni aki esetleg tudna valami mast javasolni.


Valamikor gorcsolok, valamikor huzodik , persze tudom, hogy ez akar normalis is lehet … csak felek mert rovidult a mehnyak meg a belso mehszaj nyiloban van.

márc. 4. 23:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Probaltam a magnosolvot is, attol belgorcseim vannak es hasmenesem… ☹️
márc. 4. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!